1069 osób bierze udział w kursie.

Rysunek techniczny maszynowy – podstawy

Podstawy rysunku technicznego. Niezbędny kurs dla każdego inżyniera i studenta kierunków mechanicznych.

Dokumentacja techniczna
Mechanika
Projektowanie 2D & 3D
pamiętaj aby się zalogować jeśli jesteś już zapisany/a na ten kurs.

Zakres: Dzięki kursowi poznasz podstawy rysunku technicznego. Dowiesz się jakie są stosowane formaty arkuszy, jak należy rzutować oraz tworzyć przekroje. Zapoznasz się z wieloma przykładami, które pomogą Ci zrozumieć zasady rysunku technicznego.

Dla kogo jest przeznaczony: Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają naukę w technikum lub na uczelni wyższej o profilu technicznym.

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Jest to świetny początek przygody z rysunkiem technicznym. Liczne przykłady oraz wizualizacje 3D pomogą Ci w zrozumieniu podstawowych zasad. Jest to świetne uzupełnienie pierwszych wykładów dotyczących grafiki inżynierskiej.

  • null

    Poziom

    Podstawowy

  • null

    Certyfikat

    Certyfikat BIMv

Michał Nowakowski

Nazywam się Michał Nowakowski i jestem konstruktorem urządzeń ciśnieniowych. Magister inżynier – Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv.pl.

Certyfikat BIMv

Taki certyfikat otrzyma każdy uczestnik naszego kursu! Zawarte w nim informacje pokazują jakie umiejętność nabył uczestnik naszych szkoleń. Dokument taki również możesz pokazać przyszłemu pracodawcy.

Aby go otrzymać musisz zaliczyć wszystkie testy i lekcje znajdujące się w kursie.

©2019 BIMv All Rights Reserved

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Utwórz konto