Druk 3D od podstaw

uczniowie 762

Krótki darmowy kurs wprowadzający w zagadnienie wydruku 3D

or log in to view this course.
Register

Długość kursu: 0 godz 39 min

Kurs z certyfikatem BIMV

Co znajdziesz w kursie z druku 3D?

Dzięki temu kursowi dowiesz się czym jest druk 3D, jakie są jego rodzaje oraz poznasz zasady działania drukarki 3D. Nauczysz się obsługiwać program do przygotowywania wydruków Sli3er. Dowiesz także jak należy projektować części pod wydruk. Dzięki temu kursowi rozpoczniesz przygodę z drukiem 3D. Dowiesz się jak działają urządzenia wykorzystujące technologie przyrostowe. Poznasz niskobudżetowy druk FDM oraz profesjonalne metody SLA czy SLS. Na przykładzie drukarki Prusa MKS2 zobaczysz jak działania domowa drukarka 3D. Nauczysz się obsługiwać program do przygotowywania wydruków Sli3er. Dowiesz także jak należy projektować części w sposób ułatwiający wydruk 3D.

Dla kogo kurs druku 3D?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z drukiem 3D i chciałyby poznać tę nowatorską technologię. Kurs sprawdzi się w przypadku inżynierów oraz osób, którzy hobbystycznie podchodzą do tematu wydruków 3D.

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

Druk 3D staje się coraz bardziej powszechny. Ceny urządzeń spadają w dół, dzięki czemu coraz więcej firm oraz osób prywatnych może sobie na nie pozwolić. Znajomość nowoczesnych technologii, jaką niewątpliwie jest druk 3D, pozwoli Ci na poszerzenie swoich umiejętności lub może być początkiem nowego hobby, które sprawia wiele satysfakcji.

Chcesz poznać druk 3D w kontekście konkretnych narzędzi do modelowanie?

Zobacz kurs Fusion 360 – druk 3D od podstaw. 

Michał Nowakowski

konstruktor

Z wykształcenia mgr. inż. Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Konstruktor urządzeń ciśnieniowych.
Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv. Zdobyta wiedza opierają się na doświadczeniu i praktyce w zawodzie inżyniera. Obecnie prowadzę firmę Nowakowski Engineering.

Certyfikat BIMV

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

 • druk 3D od podstaw
 • narzędzia i programy do druku 3D
 • niskobudżetowy wydruk
 • przygotowanie modelu do wydruku 3D
 • certyfikat BIMV
 • Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Lekcje i moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
 • Długość 39 min.
 • Poziom podstawowy
 • Czas dostępu na zawsze
 • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
 • Certyfikat BIMv

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©[current-year] BIMV.PL