127 osób bierze udział w kursie.

Revit – hala stalowa

Poznaj techniki modelowania konstrukcji stalowych w programie Revit. Praktyczny projekt od A do Z.

Konstrukcje stalowe
Model analityczny
Dokumentacja
  • (+ 45 zł )

Średnia ocena kursu: (4.60/5)

Revit Structure. Model konstrukcji stalowej.

Modelowanie hali stalowej krok po kroku. Zaczynamy od modelowania elementów hali, następnie przechodzimy do modelu analitycznego z eksportem do programu Robot. Następnie skupimy się na tworzeniu dokumentacji i arkuszy oraz zestawień.

Dla kogo?

Kurs idealnie sprawdzi się dla studentów budownictwa, którzy chcą wykonać swój projekt hali w 3D w programie Revit. Idealnie sprawdzi się też dla projektantów konstrukcji stalowych. Kurs dla osób początkujących, krok po kroku dokładnie wyjaśnione wszystkie kroki potrzebne do ukończenia projektu.

Dlaczego warto ukończyć kurs?

Revit bez dwóch zdań jest przyszłością branży projektowej w Polsce.

Zdobycie umiejętności obsługi tego programu jest gwarantem znalezienia dobrej pracy. Obecnie BIM oraz projektowanie 3D to nie tylko trend, ale też pewna przyszłość projektowania.

Przy obecnym deficycie specjalistów z tej dziedziny możesz dzięki temu kursowi zdobyć konkretną umiejętność, która wyróżni cię na rynku pracy.

 • null

  Długość

  3.5 godziny

 • null

  Poziom

  Średniozaawansowany

 • null

  Czas dostępu

  na zawsze

 • null

  Opieka trenerska

  kontakt z autorem kursu

 • null

  Prywatna grupa i forum

  tylko dla uczestników kursu. Jak to działa ?

 • null

  Certyfikat

  Oficjalny certyfikat Autodesk

Szymon Janczura

Jestem certyfikowanym szkoleniowcem programu Revit oraz freelancerem BIM. Już na studiach interesowałem się tematem BIM, prowadząc blog projektowanieBIM.pl. Studia ukończyłem w 2014 roku na kierunku budownictwo Politechniki Warszawskiej. Tematem mojej pracy inżynierskiej był Zintegrowany Proces Inwestycyjny na przykładzie budynku biurowego wraz z symulacją 4D. W 2016 roku założyłem portal BIMv.pl aby wraz zespołem szkoleniowców, wspólnymi siłami podnosić konkurencyjność inżynierów w Polsce.

Posiadam certyfikat z programu na poziomie Professional. Jestem autoryzowanym instruktorem programu Revit. Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem poprzez moje kursy.

Po ukończeniu tego kursu możesz otrzymać aż 2 certyfikaty!

Certyfikat Autodesk uznawany na całym świecie!

Wydawany przez autoryzowane centrum szkoleniowe.

Certyfikat może być w języku angielskim lub polskim. Certyfikat jest dokumentem docenianym przez pracodawców na całym świecie, dlatego jeśli jesteś studentem, lub osobą która chce podnieść wartość swojego CV, warto skorzystać z tej opcji zaznaczając dodatkowe pole podczas składania zamówienia.

Aby otrzymać ten certyfikat należy:

 1. Zaznaczyć opcję „Chce otrzymać certyfikat Autodesk podczas składania zamówienia”
 2. Ukończyć kurs oraz zaliczyć testy* do niego przypisane w ciągu 90 dni od daty rozpoczęcia kursu. *testy można poprawiać dowolną ilość razy, tylko od twojej determinacji zależy zdanie testów.

Certyfikat BIMv

Taki certyfikat otrzyma każdy uczestnik naszego kursu! Zawarte w nim informacje pokazują jakie umiejętność nabył uczestnik naszych szkoleń. Dokument taki możesz pokazać przyszłemu pracodawcy.

Aby go otrzymać, musisz zaliczyć wszystkie testy i lekcje znajdujące się w kursie.

Średnia ocena kursu: (4.60/5)

©2019 BIMv All Rights Reserved

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Utwórz konto