47 osób bierze udział w kursie.

Robot – kurs zaawansowany

Poznaj najpopularniejsze narzędzie do obliczeń konstrukcyjnych w budownictwie. Zaawansowane techniki pracy w programie.

Obliczenia konstrukcyjne zgodne z Eurocode
Modelowanie układów statycznych
Dokumentacja obliczeniowa
  • (+ 5 zł )

Średnia ocena kursu: (4.50/5)

Czego nauczysz się w kursie?

Kurs obejmuję swoim zakresem wprowadzenie do środowiska pracy Autodesk Robot, a następnie stopniowo odkrywa przed nami możliwości programu poprzez pracę w modułach płaskich prętowych tj., kratownicy i ramy, powłokowych – płyty, aż do elementów przestrzennych, prętowych – ramy i powłokowych w module powłoki. Pozwala nam zapoznać się z tworzeniem geometrii i obliczeniami statyki, od pojedynczego elementu, aż po zespół układów. Daje możliwość poznania różnorakich metod pracy ułatwiających tworzenie, edycję, i modyfikację konstrukcji, od elementu płaskiego do przestrzennego, a następnie odczytanie wyników obliczeń statycznych, które następnie zostają wykorzystane przy wymiarowaniu. Kurs wprowadza nas w tajniki wymiarowania od prętowych elementów żelbetowych, poprzez grupy prętów stalowych, aż po tworzenia zbrojenia teoretycznego elementu płytowego. A wszystko to zgodnie z normami Eurocod.

W pigułce we własnym tempie pracy możesz poznać wszystkie te zagadnienia, a następnie wykorzystać je w praktyce.

Dla kogo?

studenci, konstruktorzy, projektanci, chcący od podstaw poznać pracę z programem, tak, aby w praktyce wykorzystywać narzędzie, jakim jest Autodesk Robot 2017 – od prostego układu, po rozbudowany projekt hali.

 • null

  Długość

  4 godziny

 • null

  Poziom

  zaawans.

 • null

  Czas dostępu

  na zawsze

 • null

  Opieka trenerska

  kontakt z autorem kursu

 • null

  Prywatna grupa i forum

  tylko dla uczestników kursu. Jak to działa ?

 • null

  Certyfikat

  Certyfikat Autodesk

Katarzyna Jaszczak-Bukowska

mgr inż. Budownictwa, absolwentka Politechniki Łódzkiej, na kierunku Budownictwo Lądowe – Konstrukcje budowlano – inżynierskie.Autoryzowany Trener Autodesk. Swoją przygodę z Robotem rozpoczęła w 2008r. Od prawie 10 lat rozwija swoją pasję do pracy w programie ARSAP, budując swoje doświadczenie poprzez pracę zawodą, udział w projektach badawczych oraz ciągłe kształcenie w dziedzinie projektowania BIM, od 5 dzieli się swoją wiedzą z innymi w trakcie prowadzonych kursów i szkoleń. W wolnych chwilach tworzy i moderuje profil FB – Autodesk Robot nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Certyfikat Autodesk

Oficjalny certyfikat uznawany na całym świecie!

Wydawany przez autoryzowane centrum szkoleniowe.

Certyfikat może być w języku angielskim lub polskim. Certyfikat jest dokumentem docenianym przez pracodawców na całym świecie, dlatego jeśli jesteś studentem, lub osobą która chce podnieść wartość swojego CV, warto skorzystać z tej opcji zaznaczając dodatkowe pole podczas składania zamówienia.

Aby otrzymać ten certyfikat należy:

 1. Zaznaczyć opcję „Chce otrzymać certyfikat Autodesk podczas składania zamówienia”
 2. Ukończyć kurs oraz zaliczyć testy* do niego przypisane w ciągu 90 dni od daty rozpoczęcia kursu. *testy można poprawiać dowolną ilość razy, tylko od twojej determinacji zależy zdanie testów.

Średnia ocena kursu: (4.50/5)

[course_clock_counter]

Moduły

Dynamika konstrukcji

Dynamika, Analiza problemu własnego, masy dodane, częstotliwość drgań własnych. Dynamika konstrukcji, obciążenie w czasie konstrukcji i odpowiedź konstrukcji w zadanym przedziale czasowym. Tworzenie modelu konstrukcji mostu, edycja, kopiowanie, podział, tworzenie pojazdu i drogi – obciążenie ruchome, analiza wyników, składowa przypadku, animacja.

Lekcje

©2019 BIMv All Rights Reserved

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account