Darmowy kurs online: Sketchup & V-Ray - poradniki -

Sketchup & V-Ray – poradniki

uczniowie 165

Poznaj techniki pracy w programie w formie krótkich i przystępnych video tutoriali. Wystarczy zarejestrować się na stronie i kliknąć przycisk Rozpocznij Kurs aby stać się uczestnikiem kursu.

pamiętaj aby się zalogować jeśli jesteś już zapisany/a na ten kurs.
ZAPISZ SIĘ NA KURS!

Ten darmowy kurs podzielony jest na 2 moduły. Pierwszy dotyczy oprogramowania Sketchup, drugi skupia się na V-Ray. Materiały video zamieszczone w kursie są krótkie i łatwe do zapamiętania. Wystarczy chwila aby nauczyć się nowej sztuczki w programie. Dzięki rejestracji na portalu, możesz zapisywać swój progres w nauce.

Kurs Sketchup & VRay to połączenie różnych tutoriali. W każdej lekcji zamknięty jest jeden temat. Kolejność oglądania nie ma więc znaczenia. Wybierz interesujący Cię temat i w kilka minut naucz się nowej umiejętności.

Jeżeli chcesz zdobyć solidne podstawy pracy w programie, zapraszamy na kompleksowy kurs Sketchup – niezbędnik użytkownika.

 

Tomasz Warzecha

3D interior designer

Zaczynałem jako pasjonat modelując skate parki a pierwszą pracę podjąłem w firmie dla której projektowałem tego typu obiekty. Modele 3d powstawały oczywiście w SketchUp’ie. Od samego początku prezentacja projektu była dla mnie czymś więcej i w krótkim czasie przerodziła się w pasję do tworzenia wizualizacji. Pierwszym zastosowanym zestawem narzędzi był SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Tak rozpoczęła się moja przygoda z trójwymiarową grafiką. W roku 2011 przeprowadziłem pierwsze szkolenie, które pociągnęło za sobą następne. W międzyczasie współtworzyłem różnego rodzaju materiały dydaktyczne. Jest również autorem popularnej serii tutoriali poświęconych pracy w/w programach.

  • darmowy kurs
  • krótkie filmiki, cenne porady
  • sztuczki i najczęstsze problemy

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Poziom od podstaw-zaawans.
  • Czas dostępu na zawsze

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©2021 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto