BIMv i Arkance Systems łączą siły!

Arkance System to firma należąca do międzynarodowej grupy Bergerat Monnoyeur, która od ponad 100 lat wspiera branżę budowlaną. Arkance Systems posiada status PLATYNOWEGO partnera Autodesk oraz wyłączność na wybrane rozwiązania Trimble, a także portfel własnych produktów rozwijanych również na potrzeby indywidualnego klienta.

BIMv w połączeniu z Arkance Systems oferuje Państwu kompleksową obsługę – zarówno subskrypcje rozwiązań inżynierskich w konkurencyjnych cenach jak i kompleksową ofertę szkoleń i wdrożeń, od analizy i rekomendacji, poprzez konfigurację a na wsparciu i utrzymaniu kończąc.

oferta licencji

holixa-logo

Trimble to przede wszystkim światowy lider rozwiązań wykorzystujących nawigację satelitarną, ale również wszelakich narzędzi i oprogramowania wspierającego BIM i branżę budowlaną.

Dystrybucja i wdrożenia systemów sterowania maszynami Trimble’a.

Autodesk to obecnie największy gracz na rynku oprogramowania inżynierskiego. W swojej ofercie posiada oprogramowanie wspierające technologię m.in BIM / CAD / CAM .

Autodesk Developer Network – rozwój aplikacji wspomagających portfolio produktów Autodesk, również tworzonych na indywidualne zamówienie.

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto