Autodesk User Certification, pozwala na rozpoczęcie bądź potwierdzenie podstawowych umiejętności z zakresu obsługi programu. Może być to pierwszy krok dla studentów, na potwierdzenie zdobytych umiejętności, następnym etapem jest certyfikat na wyższym poziomie professional skierowany głównie do zaawansowanych użytkowników danego programu.

 

Obecnie są to:

  • AutoCAD,
  • Maya
  • 3dsMax
  • Fusion 360
  • Revit
  • Inventor

Egzaminy nie są oparte na konkretnej wersji programu, zamiast tego opierają się na serii zadań uniwersalnych dla danego programu.

Egzamin jest przeprowadzany w centrum certyfikacyjnym, odbywa się „na żywo” w obecności osoby pilnującej. Egzamin musi być w całości rozwiązany samodzielnie bez pomocy osób trzecich w wyznaczonym czasie i miejscu.

Gdy uzyskasz certyfikat na poziomie User / Professional, twoja certyfikacja będzie widoczna online dzięki indywidualnemu ID nadanemu przez Certiport. Dodatkowo otrzymujesz dokument potwierdzający uzyskanie certyfikatu na danym poziomie w wersji elektronicznej, który możesz pokazać swojemu pracodawcy, czy też załączyć do CV.

Jeżeli nie osiągniesz progu zaliczeniowego, niestety egzamin jest nie zdany. W takim przypadku należy ponownie wykupić podejście do egzaminu.

Istnieje opcja wykupienia już na samym początku opcji egzamin+powtórka, w takim przypadku otrzymujesz 2 szanse na zdanie egzaminu w przypadku niepowodzenia.

Jeżeli oba podejścia zakończyły się niepowodzeniem, nie poddawaj się, spróbuj doszkolić się z kluczowych obszarów i przystąp do egzaminu ponownie.

Zawsze jest to język angielski.

Napisz nam na adres poczta@bimv.pl a my z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Cerified User FAQ

Cerified Professional FAQ

2014 - ©2019 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto