Podnosimy konkurencyjność

Jesteśmy firmą myślącą perspektywicznie i rozumiejącą przyszłość budownictwa. Dzielimy się swoją wiedzą i stawiamy na innowacje, czyli BIM.

Szymon Janczura

Specjalista BIM/Szkoleniowiec

Właściciel i założyciel niniejszej strony BIMv.pl Inżynier Budownictwa po Politechnice Warszawskiej. Liczne projekty i mnogość zadań zmuszają nas do nieustannego podnoszenia efektywności pracy. Dosyć szybko zauważyłem że to właśnie technologia BIM może usprawnić wykonanie wielu czynności. Specjalizuje się w następujących programach:

  • Revit Architecture
  • Revit Structure
  • Navisworks

Implementacja BIM to kolejne zagadnienie, które jest przedmiotem moich zainteresowań. Współpraca w zespole i międzybranżowa, planowanie, integracja systemów pracy, standaryzacja – to wyzwania którym należy sprostać, aby osiągnąć sukces.

Inne moje strony: www.projektowaniebim.pl

Nr. Tel: +48729675678
e-mail: [email protected]

Michał Nowakowski

Szkoleniowiec Inventor

Student Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Opolskiej. Od roku młodszy konstruktor w firmie zajmującej się produkcją wyrobów ciśnieniowych. Od roku prowadzi kanał na YouTube 3DTV o tematyce związanej z komputerowym wspomaganiem projektowania. Posiada certyfikat Autodesk Inventor 2015 Professional oraz Solidworks CSWA. Zainteresowania: fotografia elektronika modelarstwo oraz druk 3d.

inne strony: http://kurs-inventor.blogspot.com/

e-mail: [email protected]

Autodesk_Inventor_2015_Certified_Professional_BadgeCSWAAutodesk Educator Expert

Profil_Katarzyna_Jaszczak-200x200

Katarzyna Jaszczak-Bukowska

Szkoleniowiec Robot Structural Anlaysis

mgr inż. Budownictwa, absolwentka Politechniki Łódzkiej, na kierunku Budownictwo Lądowe – Konstrukcje budowlano – inżynierskie,
Autoryzowany Trener Autodesk. Swoją przygodę z Robotem rozpoczęła w 2008r. Niebagatelnie od prawie 10 lat rozwija swoją pasję do pracy w programie ARSAP,  budując swoje doświadczenie poprzez pracę zawodą, udział w projektach badawczych oraz ciągłe kształcenie w dziedzinie projektowania BIM,  od 5 dzieli się swoją wiedzą z innymi w trakcie prowadzonych kursów i szkoleń. W wolnych chwilach tworzy i moderuje profil FB – „Autodesk Robot nie taki diabeł straszny, jak go malują”. Wyznaje zasadę – „Jeśli nie jutro, to dziś, jeśli nie dziś to kiedy? Zawsze jest dobry czas, żeby robić rzeczy wielkie, na małe przyjdzie jeszcze czas”

email: [email protected]

Łukasz Materla

Szkoleniowiec AutoCAD

Autoryzowany Trener Autodesk, absolwent Politechniki Poznańskiej Wydziału Budowy Maszyn i Transportu, posiadacz AutoCAD Certified Professional. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych i e-Learningowych z zakresu obsługi programu AutoCAD. Od zawsze związany z projektowaniem i konstruowaniem. Od kilku lat prowadzi kursy stacjonarne, a przekazywanie oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi to jego prawdziwa pasja.

AutoCAD_2015_Certified_Professional_Badge

email: [email protected]

Michał Gierasimiuk

Szkoleniowiec AutoCAD

Absolwent budownictwa warszawskiego SGGW oraz UTP w Siedlcach, Autoryzowany Instruktor Autodesk, posiadacz certyfikatów Autodesk Certifed Professional specjalizujący się w oprogramowaniu Autodesk AutoCAD, Autodesk AutoCAD Electrical oraz Autodesk Fusion 360. Od kilku lat prowadzi zajęcia stacjonarne z obsługi wymienionych programów. Stale wykorzystuje i doskonali swoje umiejętności poprzez praktyczną pracę projektową dla kontrahentów w Polsce i zagranicą. Prywatnie pasjonat snookera.

e-mail: [email protected]

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

4154

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account