REGULAMIN CERTYFIKACJI CERTIPORT

 1. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w egzaminie certyfikacji organizowanych przez firmę BIMv
 2. Oferta oraz terminy certyfikacji dostępne są na stronie internetowej https://bimv.pl/certyfikacja-certiport
 3. Zapisy/zakup szkoleń są przyjmowane za pośrednictwem ww. strony internetowej
 4. Uczestnikiem certyfikacji może być każda osoba, która wniesie pełną opłatę za certyfikację 7 dni przed datą jej rozpoczęcia. Niedokonanie płatności w tym terminie może skutkować skreśleniem z listy uczestników. Odstępstwo od ww. terminu możliwe jest po indywidualnych ustaleniach.
 5. Proces zgłoszenia na certyfikację. Aby zapisać uczestnika/ów na certyfikację należy zarejestrować konto na bimv.pl. Następnie wybrać szkolenia i terminy. Podać dane uczestników. Wybrać formę płatności z dostępnej listy i zamówić szkolenie.
 6. Osoba zgłaszająca nie musi być uczestnikiem certyfikacji.
 7. Płatności za certyfikację przyjmowane są jedynie za pośrednictwem przelewu bankowego na konto firmy Organizatora. Klient wnosi opłatę za szkolenie na podstawie wygenerowanej faktury proforma, bądź poprzez szybkie przelewy – serwis PRZELEWY24 / Paypal
 8. O uczestnictwie w certyfikacji decyduje wniesienie opłaty.
 9. W cenę szkolenia wliczone są: dostęp do stanowiska komputerowego z oprogramowaniem na czas trwania egzaminu, po pozytywnym wyniku wydruk Certyfikatu.
 10. Zgłoszony uczestnik ma prawo odwołać swoje zgłoszenie na poniższych warunkach:
  • Na 5 dni przed rozpoczęciem kursu otrzymuje zwrot 100% wpłaconej kwoty, w innym przypadku może przełożyć bezpłatnie na inny termin.
  • Uczestnik odwołuje zgłoszenie w formie pisemnej na e-mail:poczta@bimv.pl. Złożona rezygnacja będzie skuteczna dopiero po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia przyjęcia rezygnacji przez Organizatora. Potwierdzenie zostanie przesłane do uczestnika e-mailem.
 11. Brak złożenia pisemnej rezygnacji lub dokonanie jej po upływie wskazanego terminu skutkuje koniecznością dokonania pełnej płatności za egzamin.
 12. W przypadku nieobecności uczestnika na egzaminie, opłata nie będzie zwracana.
 13. W przypadku indywidulanych ustaleń odnośnie płatności za egzamin, klienta obowiązują wszystkie ustalenia regulaminu certyfikacji.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania egzaminu nie później niż 7 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia. W przypadku odwołania egzaminu z winy Organizatora, uczestnicy, którzy dokonali już płatności, otrzymają zwrot pełnej kwoty na wskazany przez uczestnika rachunek.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu egzaminu w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych, niezależnych od organizatora
   • W ww. przypadku zostanie ustalony kolejny termin, o którym niezwłocznie poinformujemy. W takiej sytuacji uczestnik ma prawo de rezygnacji i zwrotu pełnej kwoty.

2014 - ©2019 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account