Kurs online-definicja

Kursem online na platformie BIMv.pl nazywamy kurs który jest dostępny jedynie za pośrednictwem tejże platformy tzn. nagrania wideo oraz inne materiały związane z kursem są dostępne na podstronach wybranego kursu i nie ma możliwości ich pobrania na dysk komputera. Na dysk można pobrać jedynie takie materiały jak: e-book, oraz pliki dołączone do poszczególnych lekcji.

Czas dostępu 

Większość kursów posiada nielimitowany czas dostepu do kursu (wieczysty). Niektóre kursy posiadają dostęp ograniczony czasowo. Czas dostępu jest określony na stronie produktu i jest liczony od momentu zakupu kursu. Liczba dni jest liczona kalendarzowo tj. z uwzględnieniem weekendów i świąt. Po przekroczeniu wyznaczonego czasu dostępu osoba jest usuwana z kursu niezależnie od tego czy kurs został przez tę osobę ukończony czy też nie. Użytkownik nadal posiada konto na platformie BIMv, które nie jest usuwane.

Certyfikacja

Kursy certyfikowane posiadają dodatkowe wymogi odnośnie jego uzyskania stawiane przez Autodesk. Kurs musi zostać ukończony w ciągu 90 dni od momentu zakupu. Przez ukończenie kursu rozumie się zaliczenie wszystkich lekcji do niej przypisanych. Jeżeli użytkownik w ciągu 90 dni nie zdąży ukończyć kursu, nie może on otrzymać certyfikatu, choć nadal może cieszyć się dostępem do kursu  i lekcji jeżeli wykupiony dostęp przekracza owe 90dni. Jeżeli dostęp do kursów był ograniczony ze względu na winę administratora BIMv (np. przerwa techniczna, konserwacja platformy) to zegar odliczający dostęp do kursu zostaje zatrzymany do momentu wznowienia działania platformy. Dokładna procedura otrzymania certyfikacji jest opisana na stronie: Certyfikacja

Certyfikat wystawiany jest przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk BeCreative CAD. Certyfikacja dotyczy tylko wybranych kursów płatnych. Jeżeli kurs jest certyfikowany jest to wyraźnie zaznaczone w opisie produktu.

Reklamacja i zwroty

Zakupione kursy online nie podlegają zwrotom. Zgodnie z ustawą, możliwości zwrotu nie podlegają: świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą Klienta, przed upływem terminu, o którym mowa w art. 7 ust.1, dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym, świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócona lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu, dostarczania prasy, usług w zakresie gier i zakładów wzajemnych.

Kurs online – licencja

Sprzedawca udziela klientowi niewyłącznej licencji do materiałów szkoleniowych w ramach opłaconego E-szkolenia, która uprawnia klienta do korzystania z materiałów szkoleniowych w ramach jego działalności osobistej i zawodowej, bez ograniczeń terytorialnych.

Licencja jest ograniczona do jednego (1) użytkownika – tylko jedna osoba może korzystać z materiałów szkoleniowych w ramach subskrypcji. Klient chcąc umożliwić większej liczbie użytkowników korzystanie z materiałów szkoleniowych musi nabyć dodatkowe prawo (dla każdego użytkownika) do korzystania z materiałów szkoleniowych (wykupić dodatkową subskrypcję).

W ramach udzielonej klientowi licencji, klient nie jest uprawniony do wykorzystywania materiałów szkoleniowych dla celów sprzecznych z prawem, odsprzedaży i sprzedaży, wynajmu, udzielania dalszych licencji do materiałów szkoleniowych. Materiałów przeznaczonych do odsłuchu nie można wykorzystywać do innych celów i w inny sposób niż ich odsłuch, w szczególności nie można ich pobierać ani zapisywać.

Opieka trenerska

Przez opiekę trenerską rozumiana jest możliwość kontaktu z autorem kursu poprzez formularz kontaktowy oraz pocztę e-mail jeżeli autor udostępni adres pocztowy. Opieka trenerska obejmuje również sprawdzanie testów przypisanych do lekcji oraz ich recenzja. Użytkownicy mają również możliwość umieszczania komentarzy pod każdą lekcją oraz zadawania pytań poprzez forum czy grupę przypisaną do każdego kursu. W szczególnych przypadkach dopuszcza się również rozwiązywanie problemów zdalnie poprzez sesję Mikogo, która pozwala na przejęcie kontroli nad ekranem ucznia i rozwiązanie problemu „na żywo” na komputerze ucznia. W takich przypadkach uczeń musi wyrazić zgodę na taką procedurę oraz umówić się indywidualnie z trenerem na taką sesję.

Inne uwagi

BIMv.pl jest serwisem skoncentrowanym na pomoc w nauce i przekazaniu jak największej ilości praktycznych informacji. W kursach które zamieszczamy na bimv.pl staramy się przekazać konkretną wiedzę oraz praktyczne przykłady, przydatne w pracy z programami, których funkcje omawiamy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy efektywnie wykorzystają materiały, jakie zgromadziliśmy. Dlatego wyłączamy spod naszej odpowiedzialności przypadki osób, które z jakichkolwiek przyczyn nie skorzystają w odpowiedniej mierze z naszych kursów.

Data publikacji: 07.04.2016

 

 

 

2014 - ©2019 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account