BIMV dołącza do grona Autoryzowanych Centrum Autodesk ( ATC)

BIMV od kwietnia tego roku (2021) dołączył do grona Autoryzowanych Centrum Szkoleniowych (ATC). Dlaczego podjęliśmy taką decyzję i z czym się to wiąże dla naszych klientów, krótko w tym wpisie.

Czym jest ATC ?

Autoryzowane Centra Szkoleniowe są częścią społeczności Autodesk Learning Partner. Jednostka edukacyjna, która chce uzyskać taki status przechodzi odpowiednią procedurę kwalifikacyjną weryfikowaną bezpośrednio przez Autodesk. Centrum musi wykazać się odpowiednimi kompetencjami kadrowymi i zarządczymi, gwarantującymi wysoką jakość materiałów edukacyjnych. Właśnie taką ścieżkę pokonała nasza platforma.

Szkolenia oferowane przez BIMV pomogą Ci poszerzyć wiedzę o produktach Autodesk, przygotować Cię do egzaminów certyfikacyjnych i osiągnąć cele zawodowe.

Autoryzowane przez Autodesk centra szkoleniowe utrzymują profesjonalną kadrę certyfikowanych instruktorów Autodesk, uznanych przez światową społeczność Autodesk Learning Partner.

Dlaczego zdecydowaliśmy się zostać Autoryzowanym Centrum?

Status ATC posiada zasięg ogólnoświatowy. Jest to dla nas duża nobilitacja być częścią globalnej sieci Learning Partner. ATC to też dodatkowa motywacja aby poszerzać dostępną bazę kursów z programów Autodesk i dbać o ich najwyższą jakość.

Chcielibyśmy aby w naszej ofercie znalazły się nie tylko kursy z programów typowo inżynierskich / BIM, lecz również z tematyki Media & Entertainment np. 3dsMax, Maya czy Mudbox.

Dzięki ATC możemy też rozszerzać zakres naszej działalności o inne formy edukacji takie jak webinary, ebooki czy szkolenia / warsztaty stacjonarne.

Nasze centrum możecie znaleźć w bazie Autodesk pod tym linkiem

autodesk training center logo

Korzyści dla uczestnika kursu?

Z perspektywy klienta / ucznia status ATC to następujące korzyści:

Gwarancja jakości

Wszystkie kursy oraz ich zakres są weryfikowane bezpośrednio przez Autodesk. Po zakończeniu kursu uczestnik wypełnia też anonimową ankietę do której wgląd posiada Autodesk. Jako centrum musimy utrzymać wysoki poziom dostarczanych materiałów aby uzyskać wymagany poziom rocznej ewaluacji i satysfakcji klientów.

Certyfikat Autodesk

Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzyma imienny certyfikat Autodesk. Jego wartość jest identyczna jak w przypadku kursów stacjonarnych. Każdy certyfikat posiada indywidualny numer oraz Autodesk Trademark. Jesteśmy obecnie jedną z nielicznych firm świadczących certyfikację tego typu w 100% zdalnie poprzez kursy e-learningowe. Posiadamy też najbogatszą ofertę kursów online od Autodesk.

Szersza oferta. Więcej darmowych materiałów

Dzięki stałemu dostępowi do szerokiego pakietu licencji oprogramowania Autodesk możemy tworzyć materiały edukacyjne z całej gamy produktowej Autodesk od inżynierii po media & enternainment. W planach mamy już kurs z 3dsMax oraz Mudbox. Chcemy też udostępniać większą ilość darmowych mini kursów. Jeżeli sam zastanawiasz się nad nagraniem kursu i szukasz partnera do współpracy napisz nam na adres poczta@bimv.pl

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

2 komentarze
  1. matthias-bk 3 lata temu

    Super, tak trzymać !!!

Napisz komentarz

2016 - ©[current-year] BIMV.PL