17 osób bierze udział w kursie.

Średnia ocena kursu: 5.00/5

AutoCAD Plant 3D – projekt od A do Z

Dowiedz się jak wykonywać projekty instalacji przemysłowych w programie AutoCAD Plant 3D. Praktyczna wiedza, projekt wytłumaczony krok po kroku od A do Z.

Cena: 249,00 

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
zobacz więcej

Info

  • Długość 3 godz. 01 min.
  • Poziom od podstaw - zaawans.
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Co znajdziesz w kursie?

Kurs pokazuje w jaki sposób możemy wykonać projekt instalacji przemysłowej w programie AutoCAD Plant 3D. Rozpoczynamy od tworzenia dokumentacji technologicznej P&ID. Jest to podstawa do wykonania projektu w branży procesowej. Kurs obejmuje także proces tworzenia projektu 3D instalacji. Pokazuje w jaki sposób prowadzić rurociągi, dodawać urządzenia procesowe oraz armaturę. Na koniec dowiadujemy się w jaki sposób tworzyć dokumentacje na podstawie modelu 3D.

✔ Menadżer projektu

✔ Modelowanie belek, schodów, podłogi

✔Dodawanie urządzeń procesowych

✔ Modelowanie rurociągów

✔ Dokumentacja i wydruk

Zapoznaj się z dokładną lista zagadnień przechodząc do sekcji z listą lekcji. 

Dla kogo?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają naukę programu AutoCAD Plant 3D jak i tych którzy od jakiegoś czasu pracują w programie i zdobytą wiedzę chciałyby usystematyzować. Wykonywany jest w nim podstawowy projekt instalacji przemysłowej. Kurs idealnie sprawdzi się dla studentów inżynierii procesowej, energetyki oraz mechaniki i budowy maszyn.

Dlaczego warto ukończyć kurs?

AutoCAD Plant 3D to aplikacja stworzona dla inżynierów i projektantów skomplikowanych instalacji rurowych. Jest to specjalistyczny program używany w branży procesowej oraz energetycznej. Przy obecnym deficycie specjalistów z tej dziedziny możesz dzięki temu kursowi zdobyć konkretną umiejętność, która wyróżni cię na rynku pracy.

+Czytaj dalej

Autor kursu:

Michał Nowakowski

konstruktor

Michał Nowakowski

konstruktor

Z wykształcenia mgr. inż. Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Konstruktor urządzeń ciśnieniowych.
Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv. Zdobyta wiedza opierają się na doświadczeniu i praktyce w zawodzie inżyniera. Obecnie prowadzę firmę Nowakowski Engineering.

Certyfikat BIMv

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Kurs AutoCAD Plant 3D – projekt

249,00 

Podobne Szkolenia

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto