Dołącz do zespołu BIMV

Jaki jest pierwszy krok?

Jeżeli uważasz, że posiadasz przydatną wiedzę, którą chciałbyś przekazać innym i przy okazji uzyskać pasywny przychód ze sprzedaży uzupełnij formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie ze wskazaniem tematu kursu. Szczegółowe instrukcje prześlemy Ci drogą mailową.

Jak mogę na tym zarobić?

Zainteresowanie kursami online rośnie z roku na rok. Tworząc szkolenie i publikując je na naszej platformie możesz czerpać z niego korzyści finansowe przez wiele lat. Rozliczenie opiera się na zróżnicowanych stawkach prowizyjnych. Jeżeli chcesz samodzielnie promować swój kurs, otrzymujesz wyższą stawkę prowizyjną od każdej sprzedaży.

Przychód oczywiście uzależniony jest od liczebności grupy docelowej do której skierowany jest kurs jak i innych czynnikach jak konkurencja. Jeżeli temat kursu jest niszowy oczywiście wpływa to na wyższą cenę szkolenia.

Szczegółowe dane co do liczb przekazujemy na dalszym etapie rekrutacji.

Nie prowadzę działalności gospodarczej, co wtedy?

Nie ma z tym najmniejszego problemu. Polskie prawo przewiduje typ umowy pozwalającej na sprzedaży i czerpania korzyści finansowych z dzieła jakim jest kurs online, bez potrzeby prowadzenia działalności. Kwestie księgowe zostaw nam. Co miesiąc odprowadzimy za Ciebie odpowiednie podatki, a ty na swoje konto otrzymasz sumę zgromadzonych przychodów prowizyjnych od sprzedaży.

Nie jestem inżynierem. Czy to problem?

Nie, to nie problem. Portal skierowany jest głównie do osób po kierunkach technicznych, ale jesteśmy otwarci na rozszerzanie oferty szkoleń o programy do grafiki 3D, animacji czy inne. Jeżeli chcesz podzielić się tez wiedzą akademicką ( nie z zakresu obsługi konkretnej aplikacji) to również temat jest dla nas niesamowicie interesujący.

W skrócie, zachęcamy do uzupełnienia formularza kontaktowego wszystkie osoby, które chcą podzielić się swoją wiedzą.

Nasze wartości i cele

Platforma BIMV.pl to pierwszy portal e-learningowy skierowany głównie do inżynierów. Naszą misją jest dostarczanie wartości (value) specjalistom z różnych kierunków inżynierskich i nie tylko.   Na ten moment oferujemy kursy między innymi z programów takich jak: Revit, Fusion360, Inventor, AutoCAD czy Mudbox…. jednak nasza oferta nie ogranicza się tylko do oprogramowania Autodesk.

Jesteśmy oddani wspieraniu pomysłów, które mogą pomóc ulepszyć i urozmaicić naszą bazę kursów. Zapraszamy do współpracy twórców oraz specjalistów z branży, którzy chcieliby podzielić się z naszymi uczniami swoim doświadczeniem. Jeśli jesteś osobą kompetentną i gotową do nawiązania kooperacji opartej na profesjonalnym podejściu i zaufaniu, zachęcamy do kontaktu.

Naszej działalności przyświecają konkretne wartości i cele:

 • Dbamy o wysoką jakość zarówno pod kątem merytorycznym, jak i technicznym naszych kursów.
 • Szanujemy pracę naszych twórców. Prawa autorskie do dzieła pozostają przy autorach kursów.
 • Uznajemy elastyczny model współpracy. Licencjonujemy kurs na czas określony.
 • Wspieramy przed i na etapie tworzenia kursu. Dostarczamy niezbędne narzędzia takie jak mikrofon czy licencja do nagrywania.
 • Rozliczamy na zasadzie prowizji. Autor kursu czerpie zyski przez cały okres współpracy.

Zachęcamy do kontaktu i zaprezentowania nam swojej oferty szkoleniowej. Jeśli nie masz doświadczenia w tworzeniu kursów, ale posiadasz wiedzę umożliwiającą ci nagranie takiego szkolenia i jesteś taką możliwością zainteresowany, również prosimy kontakt. Szczegóły odnośnie do zasad, etapów współpracy oraz naszych wymagań otrzymasz po przejściu pierwszego etapu rekrutacji.

Nauczycieli
PLN wypłaconych prowizji
Kursy

  Nauczyciele BIMV

  poprzednia opinia następna opinia

  2016 - ©2022 BIMV.PL

     
  lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  lub     

  Nie pamiętasz hasła ?

  lub

  Załóż konto