Dołącz do zespołu BIMV

Jaki jest pierwszy krok?

Jeżeli uważasz, że posiadasz przydatną wiedzę, którą chciałbyś przekazać innym i przy okazji uzyskać pasywny przychód ze sprzedaży uzupełnij formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie ze wskazaniem tematu kursu. Szczegółowe instrukcje prześlemy Ci drogą mailową.

Jak mogę na tym zarobić?

Zainteresowanie kursami online rośnie z roku na rok. Tworząc szkolenie i publikując je na naszej platformie możesz czerpać z niego korzyści finansowe przez wiele lat. Rozliczenie opiera się na zróżnicowanych stawkach prowizyjnych. Jeżeli chcesz samodzielnie promować swój kurs, otrzymujesz wyższą stawkę prowizyjną od każdej sprzedaży.

Przychód oczywiście uzależniony jest od liczebności grupy docelowej do której skierowany jest kurs jak i innych czynnikach jak konkurencja. Jeżeli temat kursu jest niszowy oczywiście wpływa to na wyższą cenę szkolenia.

Szczegółowe dane co do liczb przekazujemy na dalszym etapie rekrutacji.

Nie prowadzę działalności gospodarczej, co wtedy?

Nie ma z tym najmniejszego problemu. Polskie prawo przewiduje typ umowy pozwalającej na sprzedaży i czerpania korzyści finansowych z dzieła jakim jest kurs online, bez potrzeby prowadzenia działalności. Kwestie księgowe zostaw nam. Co miesiąc odprowadzimy za Ciebie odpowiednie podatki, a ty na swoje konto otrzymasz sumę zgromadzonych przychodów prowizyjnych od sprzedaży.

Nie jestem inżynierem. Czy to problem?

Nie, to nie problem. Portal skierowany jest głównie do osób po kierunkach technicznych, ale jesteśmy otwarci na rozszerzanie oferty szkoleń o programy do grafiki 3D, animacji czy inne. Jeżeli chcesz podzielić się tez wiedzą akademicką ( nie z zakresu obsługi konkretnej aplikacji) to również temat jest dla nas niesamowicie interesujący.

W skrócie, zachęcamy do uzupełnienia formularza kontaktowego wszystkie osoby, które chcą podzielić się swoją wiedzą.

Nasze wartości i plan

Dołączając do naszego zespołu zależy nam na partnerskiej relacji. Zakładamy, że jesteś ekspertem w swej dziedzinie i nie boisz się dzielić swoją wiedzą. Dzieło jakim jest kurs online wymaga zaangażowania autora kursu i jesteśmy świadomi jak ciężka i czasochłonna może być to praca. Praca, która może zaowocować. Obu stronom zależy na wysokiej jakości dostarczonych materiałów gdyż to właśnie jakość będzie napędzać sprzedaż.

Oto nasze wartości i cele które chcemy osiągnąć za pośrednictwem szkoleń online:

 • Wysoka jakość pod kątem merytorycznym jak i technicznym wykonania.
 • Szanujemy Twoją pracę. Prawa autorskie do dzieła pozostają przy autorze kursu.
 • Elastyczny model współpracy. Licencjonujemy kurs na czas określony.
 • Wsparcie przed i na etapie tworzenia kursu. Dostarczymy Ci niezbędne narzędzia
  takie jak mikrofon czy licencja do nagrywania.
 • Rozliczenie na zasadzie prowizji. Czerpiesz zyski przez cały okres współpracy.
Nauczycieli
PLN wypłaconych prowizji
Kursy

  Nauczyciele BIMV

  poprzednia opinia następna opinia

  2016 - ©2021 BIMV.PL

   
  lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  lub     

  Nie pamiętasz hasła ?

  lub

  Załóż konto