Dołącz do zespołu BIMV

Platforma bimv.pl istniejąca od 2016 roku to pierwszy portal e-learningowy skierowany głównie do inżynierów. Nieustannie szukamy ekspertów, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą z innymi i jednocześnie czerpać pasywny przychód ze stworzonych materiałów edukacyjnych w formie kursu online.

Zapraszamy do współpracy twórców oraz specjalistów z branży, którzy chcieliby podzielić się z naszymi uczniami swoim doświadczeniem. Jesteśmy oddani wspieraniu pomysłów, które mogą pomóc ulepszyć i urozmaicić naszą bazę, a przy tym pomóc wielu osobom w zdobyciu nowych doświadczeń, umiejętności i kwalifikacji, tak cennych na dzisiejszym rynku pracy.

Jaki jest pierwszy krok?

Jeżeli uważasz, że posiadasz przydatną wiedzę, którą chciałbyś przekazać innym i przy okazji uzyskać pasywny przychód ze sprzedaży, uzupełnij formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie ze wskazaniem tematu kursu. Szczegółowe instrukcje prześlemy Ci drogą mailową.

Ile mogę na tym zarobić?

Zainteresowanie kursami online rośnie z roku na rok. Tworząc szkolenia i publikując je na naszej platformie możesz czerpać z tego tytułu korzyści finansowe przez wiele lat. Rozliczenie opiera się na zróżnicowanych stawkach prowizyjnych. Jeżeli chcesz samodzielnie promować swój kurs, otrzymujesz wyższą stawkę prowizyjną od każdej sprzedaży. Przychód oczywiście uzależniony jest od liczebności grupy docelowej, do której skierowany jest kurs jak i innych czynników jak konkurencja. Jeżeli temat kursu jest niszowy oczywiście wpływa to na wyższą cenę szkolenia. Szczegółowe dane co do liczb przekazujemy na dalszym etapie rekrutacji.

Nie prowadzę działalności gospodarczej, co wtedy?

Nie ma z tym najmniejszego problemu. Polskie prawo przewiduje typ umowy pozwalającej na sprzedaż i czerpanie korzyści finansowych z dzieła, jakim jest kurs online bez potrzeby prowadzenia działalności. Kwestie księgowe zostaw nam. Co miesiąc odprowadzimy za Ciebie odpowiednie podatki, a Ty na swoje konto otrzymasz sumę zgromadzonych przychodów prowizyjnych od sprzedaży.

Nie jestem inżynierem. Czy to problem?

Nie, to nie problem. Portal skierowany jest głównie do osób po kierunkach technicznych, ale jesteśmy otwarci na rozszerzanie oferty szkoleń o programy do grafiki 3D, animacji czy innych. Jeżeli chcesz podzielić się też wiedzą akademicką (nie z zakresu obsługi konkretnej aplikacji) to również temat jest dla nas niesamowicie interesujący. W skrócie, zachęcamy do uzupełnienia formularza kontaktowego wszystkie osoby, które chcą podzielić się swoją wiedzą.

Nasze wartości i cele

Zachęcamy do kontaktu i zaprezentowania nam swojej oferty szkoleniowej. Jeśli nie masz doświadczenia w tworzeniu kursów, ale posiadasz wiedzę umożliwiającą Ci nagranie takiego szkolenia, również zachęcamy do kontaktu. Szczegóły odnośnie  zasad, etapów współpracy oraz naszych wymagań otrzymasz po przejściu pierwszego etapu rekrutacji.

Oferujemy:

 • wsparcie merytoryczne na etapie tworzenia szkolenia,
 • rozsądny harmonogram wykonania kursu,
 • uczciwe warunki oparte na licencjonowaniu praw autorskich bez ich przeniesienia na ustalony okres,
 • podział zysków ze sprzedaży na bazie 3 stawek prowizyjnych,
 • pomoc w sprzedaży kursu i jego promocję.

Szukamy osób, które:

 • chcą dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi,
 • czują się mocne w wybranym oprogramowaniu inżynierskim, lub w wybranym przedmiocie akademickim,
 • chcą budować markę osobistą opartą na wiedzy.

Nasze wartości:

 • Dbamy o wysoką jakość zarówno pod kątem merytorycznym, jak i technicznym naszych kursów,
 • Szanujemy pracę naszych twórców. Prawa autorskie do dzieła pozostają przy autorach kursów,
 • Uznajemy elastyczny model współpracy. Licencjonujemy kurs na czas określony,
 • Wspieramy przed i na etapie tworzenia kursu. Dostarczamy niezbędne narzędzia takie jak mikrofon czy licencja do nagrywania,
 • Rozliczamy się z zysków na zasadzie prowizji. Autor kursu czerpie korzyści przez cały okres współpracy.
Nauczycieli
PLN wypłaconych prowizji
Kursy

  Nauczyciele BIMV

  poprzednia opinia następna opinia

  2016 - ©2024 BIMV.PL

   
  lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  lub     

  Nie pamiętasz hasła ?

  lub

  Załóż konto