10 osób bierze udział w kursie.

Revit MEP kurs od podstaw

Pierwszy i jedyny kompleksowy kurs w języku Polskim z programu Revit MEP. Poznaj techniki pracy w programie znane profesjonalistom w branży MEP.

Cena: 499,00 

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
zobacz więcej

Info

  • Długość 6 godz. 15 min.
  • Poziom podst. - średnio zaawans.
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

Zdobądź kompleksową wiedzę na temat modelowania instalacji sanitarnych w technologii BIM. Stwórz funkcjonalny model instalacyjny w oparciu o realny model architektoniczny.

Ten wyjątkowy kurs kompleksowo objaśnia podstawowe zasady modelowania instalacji wentylacji, ogrzewania, ciepłej i zimnej wody użytkowej oraz kanalizacji w programie Revit.

Oprócz zasad modelowania, w kursie również dużą uwagę poświęcono na części analityczne zamodelowanych instalacji. Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób zamodelować instalację aby wykonywać obliczenia w modelu Revit to w tym kursie znajdziesz gotowe rozwiązania.

Ponadto w kursie znajdziesz pełen zestaw informacji na temat tego co działa a co nie działa w zakresie instalacyjnym w programie Revit i w jaki sposób sobie z tym poradzić.

Aby tego było mało oprócz modelowania, w kursie również znajdziesz dedykowane moduły na temat przygotowania dokumentacji m.in.: jak przygotować widoki i arkusze wydaniowe, w jaki sposób przygotować opisy poszczególnych instalacji, zestawienia, tabelki itp.

W kursie znajdziesz m.in.:

✔ w jaki sposób przygotować template aby był funkcjonalny do pracy z różnymi instalacjami
✔ w jaki sposób prawidłowo i efektywnie modelować instalację wentylacji nawiewnej i wywiewnej dla przestrzeni biurowej
✔ w jaki sposób zamodelować instalacje ogrzewania na przykładzie układu z grzejnikami
✔ w jaki sposób modelować ciepła i zimną wodę użytkową na przykładzie umywalki
✔ w jaki sposób modelować ciepła i zimną wodę użytkową na przykładzie umywalki
✔ w jaki sposób prawidłowo zamodelować ze spadkiem instalację kanalizacji do miski ustępowej
✔ w jaki sposób opisać poszczególne instalacje i przygotować widoki oraz arkusze wydaniowe

Dla kogo?

Kurs jest dedykowany wszystkim osobom, które chcą poznać podstawowe zasady modelowania instalacji sanitarnych w programie Revit.

Wcześniejsze doświadczenie w pracy w programie Revit NIE JEST wymagane, jako że modelowanie zaczynane jest od pustego modelu i uczestnik jest kierowany krok po kroku.

Kurs będzie z pewnością owocny dla wszystkich projektantów, inżynierów jak i studentów związanych z branżą instalacji sanitarnych. Wiedza zdobyta na tym kursie może być początkiem nowej ścieżki rozwoju zawodowego oraz sposobem na pozyskanie nowych zleceń, czy też stanowiska pracy. Kurs ten jest objęty opieką doświadczonego BIM Managera oraz jest certyfikowany. Możesz otrzymać taki sam certyfikat jak w przypadku uczestnictwa w podobnym kursie stacjonarnym.

+Czytaj dalej

Autor kursu:

Adam Kłosiński

projektant | BIM Manager

Adam Kłosiński

projektant | BIM Manager

Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej o specjalności Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo (inżynier) a także Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Wentylacja (mgr inż.). Projektant instalacji sanitarnych, BIM Manager i BIM Koordynator. Z branżą instalacyjną związany od roku 2008, pracował jako projektant m.in. w Niemczech i w Finlandii (m.in. na budowie elektrowni atomowej OL3 w Olkiluoto). Od ponad 6 lat związany z firmą Arup, w której zrealizował kilkadziesiąt różnych projektów w Polsce, Irlandii, Dani, RPA i USA. Związany z BIM od 2012 roku. Realizował kilkadziesiąt projektów w technologii BIM, członek grupy wprowadzającej Globalne Standardy Revit w firmie Arup, Autodesk Certified Professional. Prowadził szkolenia z zakresu technologii BIM oraz obsługi programu Revit w Polsce, Niemczech i Bahrajnie. Pasjonat żeglarstwa i aktywnego spędzania czasu.

Certyfikat BIMv

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. Dokument w j. angielskim. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

Revit MEP – instalacje sanitarne od podstaw

499,00 

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto