Oferta dla grup i firm


Chcesz przeszkolić pracowników swojej firmy?

Jeśli chcesz przeszkolić swój zespół, zapoznaj się z naszą ofertą dla grup. Rabat uzależniony jest od liczby kursów a nie liczby pracowników uczestniczących w szkoleniu. Każdy pracownik może dobrać samodzielnie zestaw zależnie od swoich potrzeb.

Często zadawane pytania

Czy rabat dotyczy tylko jednego kursu czy można tworzyć dowolne zestawy?

Dla każdego pracownika mogą być dobrane dowolne szkolenia z naszej oferty. Na podstawie liczby wybranych kursów. naliczany jest rabat.

Czy kursy w ofercie dla grup objęte są certyfikacją Autodesk?

Tak o ile na stronie kursu znajduje się informacja o objęciu certyfikacją Autodesk. Kursy certyfikowane przez Autodesk symbolizowane są logiem Autodesk w sekcji opisu.

Czy pracownik po szkoleniu uzyska odpowiednie kwalifikacje porównywalne ze szkoleniem stacjonarnym?

Szkolenia na naszej stronie w zakresie merytorycznym nie różnią się niczym od analogicznych szkoleń stacjonarnych, a wręcz mają nad nimi szereg przewag. Największą zaletą naszej platformy jest m.in możliwość pracy we własnym tempie i powrót do materiałów w dowolnym czasie również po ukończeniu kursu.

Skąd wiem czy mój pracownik ukończył kurs?

Jeżeli istnieje potrzeba śledzenia progresu uczestników kursu, możemy udostępniać zamawiającemu dane o progresie procentowym każdego uczestnika szkolenia np. w formie tygodniowych raportów tabelarycznych.

Czy wystawiacie fakturę VAT?

Tak, jesteśmy przedsiębiorstwem zarejestrowanym w VAT wystawiamy fakturę ze stawką 23%. Ceny szkoleń podane na stronie są cenami brutto.

Dlaczego warto szkolić pracowników poprzez naszą stronę?

 • pracownik uczy się w dogodnym czasie, może rozłożyć proces przyswajania umiejętności na etapy, równolegle zastosowując zdobytą wiedzę na konkretnych przykładach w firmie.
 • pracownik ma dostęp do szkolenia również po jego ukończeniu, może przypominać sobie i utrwalać w ten sposób zdobytą wiedzę. Szkolenie stacjonarne nie daje nam takich możliwości.
 • pracownik nie musi opuszczać biura na czas szkolenia lub po prostu przerabiać je w domowym zaciszu. Aby przerabiać kursy wystarczy dostęp do Internetu.
 • kursy na naszej stronie objęte są opieką trenerską. W przypadku problemów, każdy uczestnik może poruszyć dowolny temat na zamkniętym forum szkolenia i uzyskać odpowiedź bezpośrednio od autora.

Reprezentujesz koło naukowe lub jesteś grupą studentów / znajomych szukających atrakcyjnej oferty?

Jeżeli reprezentujesz grupę studentów, koło naukowe lub po prostu udało Ci się zebrać grupę na szkolenie, możesz liczyć na zniżkę studencką czyli dodatkowe 8% do rabatów z tabeli!

Do otrzymania dodatkowej zniżki niezbędne będzie przesłanie zdjęć legitymacji studenckich lub oficjalnych zaświadczeń o statusie studenta, które możesz dostarczyć nam na adres email poczta@bimv.pl

Chcesz uzyskać dofinansowanie z UE lub urzędu pracy? Zwrot kosztów szkolenia aż do 80%!

Informacja o możliwości dofinansowania z funduszy europejskich już niebawem…

Jak to wygląda w praktyce?

 1. Po ustaleniu listy uczestników i zakresu wybranych szkoleń wystawiamy dla Państwa fakturę VAT.
 2. Każdy pracownik (uczestnik) szkolenia, zakłada konto na naszej stronie za pośrednictwem linku bimv.pl/rejestracja
  Mogą też Państwo dostarczyć nam listę uczestników szkolenia wraz z adresem email (potrzebnym do logowania się do konta BIMV) w celu utworzenia profili.
 3. Po opłaceniu zamówienia, kursy przypisane są do poszczególnych kont pracowników.
 4. Każdy pracownik we własnym zakresie logując się na konto przechodzi szkolenie. W profilu zapisany jest m.in aktualny progres % w kursu.
 5. Po ukończeniu kursu i zaliczeniu testów przypisanych do lekcji dla pracownika generowany jest oficjalny certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.
 6. Po ukończeniu szkolenia, pracownicy za pośrednictwem konta BIMV mogą wrócić do szkolenia w dowolnej chwili z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Chcę otrzymać ofertę.

Uzupełnij formularz a my przedstawimy Ci oficjalną ofertę. Możesz też zadzwonić pod numer +48729675678

  2016 - ©2021 BIMV.PL

     
  lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  lub     

  Nie pamiętasz hasła ?

  lub

  Załóż konto