Oferta dla grup i firm


Chcę otrzymać ofertę

Uzupełnij formularz, a my przedstawimy Ci oficjalną ofertę. Możesz również zadzwonić pod numer +48729675678.

  Chcesz przeszkolić pracowników swojej firmy?

  Jeśli chcesz przeszkolić swój zespół, zapoznaj się z naszą ofertą dla grup. Każdy pracownik ma możliwość dobrania samodzielnie listy kursów zależnie od swoich potrzeb i preferencji.

  Często zadawane pytania

  Czy kursy w ofercie dla grup objęte są certyfikacją Autodesk?

  Tak, o ile na stronie kursu widnieje informacja o objęciu certyfikacją Autodesk. Kursy certyfikowane przez Autodesk oznaczane są logiem Autodesk w sekcji opisu.

  Czy pracownik po szkoleniu uzyska odpowiednie kwalifikacje porównywalne ze szkoleniem stacjonarnym?

  Szkolenia na naszej stronie nie różnią się poziomem merytorycznym od analogicznych grupowych szkoleń stacjonarnych, a wręcz mają nad nimi przewagę. Zaletą nauki w trybie zdalnym na naszej platformie jest m.in możliwość pracy we własnym tempie i korzystania z materiałów szkoleniowych w dowolnym czasie, w tym i po ukończeniu kursu.

  Skąd wiem czy mój pracownik ukończył kurs?

  Jeżeli istnieje potrzeba śledzenia progresu uczestników kursu, możemy udostępniać zamawiającemu dane o progresie procentowym każdego uczestnika grupowego szkolenia w formie tygodniowych raportów (np. tabelarycznych).

  Czy wystawiacie fakturę VAT?

  Tak, jesteśmy przedsiębiorstwem zarejestrowanym. Fakturę VAT wystawiamy ze stawką 23%. Ceny szkoleń na stronie są cenami brutto.

  Dlaczego warto szkolić pracowników poprzez naszą stronę?

  • Pracownik uczy się w dogodnym czasie, może rozłożyć proces przyswajania umiejętności na etapy, równolegle zastosowując zdobytą wiedzę na konkretnych przykładach w firmie w grupie lub samodzielnie.
  • Pracownik ma dostęp do szkolenia również po jego ukończeniu, więc może przypominać sobie i utrwalać w ten sposób zdobytą wiedzę. Szkolenie stacjonarne nie daje takich możliwości.
  • Pracownik nie musi opuszczać biura lub może po prostu realizować kurs w domowym zaciszu. Aby przerabiać kursy, wystarczy dostęp do Internetu.
  • Kursy na naszej stronie objęte są opieką trenerską. W przypadku problemów każdy uczestnik może poruszyć dowolny temat na zamkniętym forum szkolenia i uzyskać odpowiedź bezpośrednio od autora kursu.

  Reprezentujesz koło naukowe lub jesteś grupą studentów/znajomych szukających atrakcyjnej oferty?

  Jeżeli reprezentujesz grupę studentów, koło naukowe lub po prostu udało Ci się zebrać grupę na szkolenie, możesz liczyć na zniżkę studencką.

  Do otrzymania dodatkowej zniżki niezbędne będzie przesłanie zdjęć legitymacji studenckich lub oficjalnych zaświadczeń o statusie studenta, które możesz dostarczyć nam na adres email poczta@bimv.pl.

  Chcesz uzyskać dofinansowanie z UE lub urzędu pracy? Zwrot kosztów szkolenia aż do 80%!

  Informacja o możliwości dofinansowania z funduszy europejskich. Zapoznaj się z naszą ofertą w Bazie Usług Rozwojowych

  Nasza firma znajduje się również w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych.

  Jak zamawianie kursów dla pracowników wygląda w praktyce?

  1. Po ustaleniu listy uczestników i zakresu wybranych szkoleń wystawiamy dla Państwa fakturę VAT.
  2. Każdy pracownik (uczestnik) szkolenia, zakłada konto na naszej stronie za pośrednictwem linku bimv.pl/rejestracja
   Mogą też Państwo dostarczyć nam listę uczestników szkolenia wraz z adresem email (potrzebnym do logowania się do konta BIMV), w takim przypadku utworzymy profile samodzielnie.
  3. Po opłaceniu zamówienia kursy przypisujemy są do poszczególnych kont pracowników.
  4. Każdy pracownik we własnym zakresie, logując się na konto, przechodzi szkolenie. Na profilu widnieje m.in aktualny progres % w zaliczaniu kursu.
  5. Po ukończeniu kursu i zaliczeniu testów przypisanych do lekcji dla pracownika generowany jest oficjalny certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.
  6. Po ukończeniu szkolenia pracownicy za pośrednictwem konta BIMV mogą wrócić do szkolenia w dowolnej chwili z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

  Chcę otrzymać ofertę

  Uzupełnij formularz, a my przedstawimy Ci oficjalną ofertę. Możesz również zadzwonić pod numer +48729675678.

   2016 - ©2024 BIMV.PL

    

   Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

   lub     

   Nie pamiętasz hasła ?

   Załóż konto