3ds Max- wizualizacja architektoniczna

uczniowie 4

Poznaj świat grafiki 3d w architekturze. Naucz się jak tworzyć spektakularne wizualizacje architektoniczne w programie 3ds max.

Długość kursu: 5 godz 25 min

-Kurs niedostępny w sprzedaży-

Zobacz nowy kurs 3ds Max od podstaw tutaj….


Wizualizacja architektoniczna w 3ds max

Kurs pokazuje jak przy użyciu zaawansowanego narzędzia do projektowania 3ds max wykonać spektakularną wizualizację architektoniczną.

W kursie wzorujemy się na istniejącym budynku. Krok po kroku przejdziemy przez wszystkie etapy wykonania wizualizacji. Zaczniemy od przygotowań i przyjęcia odpowiedniej strategii modelowania. Następnie przejdziemy zamodelowania budynku oraz terenu, w tym też stolarki okiennej oraz detali. Dużą część kursu zajmuje ustawienie sceny, oświetlenia oraz materiałów. Szczegóły wpływają na jakość wizualizacji. W kursie omawiana jest też roślinność w tym trawa i drzewa , która nadaje każdej wizualizacji realizmu. Ostatni etap to postprodukcja w programie Photoshop.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs dla wszystkich którzy pragną nauczyć się tworzenia wizualizacji architektonicznej.

Łukasz Walicki

grafik 3D

Grafiką 3D zainteresowałem się około 10 lat temu, od 8 lat pracuję w branży. Zaczynałem jako generalista 3D, aktualnie moją specjalizacją jest oświetlenie. Pracowałem dla Techlandu oraz studia Juice wykonując zlecenia dla takich firm jak Netflix, HBO, BMW, Mercedes, Audi, IPN czy Dolby Laboratories.

  • naucz się tworzenia spektakularnych wizualizacji
  • poznaj narzędzia nadające realizmu renderingowi
  • zaawansowane metody pracy w programie
  • dokładne omówienie wszystkich elementów składowych: budynek + teren + otoczenie
  • Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Lekcje i moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Długość 5 godz. 25 min.
  • Poziom od podstaw-zaawans.
  • Czas dostępu na zawsze

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©[current-year] BIMV.PL