Civil 3D pierwsza lekcja kursu w której omówiony jest pierwszy krok w programie czyli instalacja samego programu oraz dodatku wspomagającego pracę zgodnie z polskimi normami i ustawieniami.

AutoCAD Civil 3D skąd pobrać

Studenci:

https://www.autodesk.com/education/edu-software/overview?sorting=featured&filters=individual,aec-products

Wersja Trial Civil 3D (30-dniowa)

https://www.autodesk.pl/products/civil-3d/free-trial

AutoCAD Civil 3D Polish Country kit

https://www.autodesk.com/support/technical/article/caas/tsarticles/ts/1TMUB5OrdKjWHf0uQ1D40Q.html

Co to Polish Country Kit?

Dodatek do oprogramowania Civil 3D, w którym są wszelkie polskie normy, szablony, style i wyświetlenia wizualizacji. Po zainstalowaniu tego Country Kit pojawi nam się na pulpicie ikonka figury Civil 3D Poland która należy uruchamiac program jeśli chcesz korzystać z wszystkich ustawień zawartych w tym dodatku.

Artur Wirowski

Na co dzień jestem adiunktem na Politechnice Łódzkiej, gdzie pracuję naukowo i dydaktycznie. Posiadam habilitację w dyscyplinie inżynieria lądowa i transport oraz tytuł magistra informatyki. Z programem Civil 3D jestem związany od roku 2007. Prowadziłem dziesiątki (a może już ponad sto) szkoleń w całej Polsce. Przeszkoliłem setki kursantów. Mimo to, nadal do każdego kursu, do każdej grupy i do każdej osoby staram się podchodzić indywidualnie. Tak było, także w trakcie tworzenia tego kursu, który jest swoistym podsumowaniem mojego wieloletniego doświadczenia w dydaktyce tego programu.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

2016 - ©[current-year] BIMV.PL