170 osób bierze udział w kursie.

Inventor – poziom podstawowy

Poznaj najpopularniejsze narzędzie projektowe inżynierów mechaniki. Projektuj w 3D. Podnieś swoją konkurencyjność na rynku pracy dzięki oficjalnemu certyfikatowi.

Modelowanie 3D
Projektowanie maszyn i części
Praktyczna wiedza oparta na doświadczeniu
  • (+ 15 zł )

Średnia ocena kursu: (4.84/5)

Rozpocznij przygodę z programem Inventor.

Pierwsze w Polsce szkolenie internetowe programu Autodesk Inventor w wersji polskiej wraz z oficjalnym certyfikatem. Nie musisz szukać terminu szkolenia, kurs jest dostępny w każdym miejscu i czasie, gdzie masz dostęp do internetu.

Pracujesz we własnym tempie i zawsze możesz liczyć na pomoc szkoleniowca.

Praktyczna wiedza. Dużo przykładów.

Zakres: Omówienie interfejsu programu, tworzenie prostych części, zespołów oraz rysunków. Przykładowy projekt od A do Z.

Dla kogo?: Osoby początkujące, studenci, uczniowie chcący nauczyć się podstaw oprogramowania Autodesk Inventor.

Nie posiadam oprogramowania? Autodesk Inventor jest bezpłatny do nauki, pierwsza lekcja kursu pokazuje skąd pobrać bezpłatną wersję.

Dlaczego warto ukończyć kurs?

Projektowanie 3D staję się standardem w przemyśle maszynowym, warto zatem posiąść praktyczną wiedzę potwierdzoną oficjalnym certyfikatem Autodesk.

Po ukończeniu kursu samodzielnie stworzysz projekt w 3D oraz wygenerujesz dokumentacje techniczną. Nabyte umiejętności dadzą Ci duże szanse podjęcia pracy przy modelowaniu części, zespołów i tworzeniu dokumentacji rysunkowej.

Ile czasu zajmuje ukończenie kursu: W zależności od osoby około 8-10 godzin. W każdej lekcji należy zapoznać się z materiałem wideo, narysować część lub dokonać modyfikacji pobranego pliku oraz odpowiedzieć na pytania w teście.

 • null

  Długość

  3 godziny

 • null

  Poziom

  Podstawowy

 • null

  Czas dostępu

  na zawsze

 • null

  Opieka trenerska

  kontakt z autorem kursu

 • null

  Prywatna grupa i forum

  tylko dla uczestników kursu. Jak to działa ?

 • null

  Certyfikat

  Certyfikat Autodesk + BIMv

Michał Nowakowski

Magister inżynier – Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Konstruktor urządzeń ciśnieniowych.

Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv

Moje wiedza opierają się na doświadczeniu i praktyce w zawodzie inżyniera. Obecnie prowadzę firmę Nowakowski Engineering.

Certyfikat Autodesk

Oficjalny certyfikat uznawany na całym świecie!

Wydawany przez autoryzowane centrum szkoleniowe.

Certyfikat może być w języku angielskim lub polskim. Certyfikat jest dokumentem docenianym przez pracodawców na całym świecie, dlatego jeśli jesteś studentem, lub osobą która chce podnieść wartość swojego CV, warto skorzystać z tej opcji zaznaczając dodatkowe pole podczas składania zamówienia.

Aby otrzymać ten certyfikat należy:

 1. Zaznaczyć opcję „Chce otrzymać certyfikat Autodesk podczas składania zamówienia”
 2. Ukończyć kurs oraz zaliczyć testy* do niego przypisane w ciągu 90 dni od daty rozpoczęcia kursu. *testy można poprawiać dowolną ilość razy, tylko od twojej determinacji zależy zdanie testów.

Certyfikat BIMv

Taki certyfikat otrzyma każdy uczestnik naszego kursu! Zawarte w nim informacje pokazują jakie umiejętność nabył uczestnik naszych szkoleń. Dokument taki również możesz pokazać przyszłemu pracodawcy.

Aby go otrzymać również musisz zaliczyć wszystkie testy i lekcje znajdujące się w kursie.

Średnia ocena kursu: (4.84/5)

©2019 BIMv All Rights Reserved

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account