10 osób bierze udział w kursie.

inventor symulacja mes

Inventor Symulacje MES

W tym kursie poznasz możliwości Inventora w zakresie numerycznej analizy wytrzymałościowej Metodą Elementów Skończonych (MES).

Cena: 49,00 

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji

Info

  • Długość 1 godz.
  • Poziom zaawansowany
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

Dzisiejsze skomplikowanie części oraz rozwój technologii determinuje na konstruktorach precyzyjne rozwiązania. Proste obliczenia często mogą zawodzić, a ryzyko błędów jest coraz większe. Z pomocą przychodzi Metoda Elementów Skończonych.

W tym kursie poznasz możliwości Inventora w zakresie numerycznej analizy wytrzymałościowej Metodą Elementów Skończonych. Dowiesz się w jaki sposób sprawdzać czy dana część podoła zamierzonym obciążeniom. Dowiesz się jak używać analizy modalnej czyli określisz częstotliwości drgań własnych elementu.

Dodatkowo poznasz moduł sprawdzający wytrzymałość konstrukcji ramowych oraz generatora kształtu, dzięki któremu w bezpieczny sposób zredukujesz masę części.

Autor kursu:

Michał Nowakowski

konstruktor

Michał Nowakowski

konstruktor

Z wykształcenia mgr. inż. Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Konstruktor urządzeń ciśnieniowych.
Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv. Zdobyta wiedza opierają się na doświadczeniu i praktyce w zawodzie inżyniera. Obecnie prowadzę firmę Nowakowski Engineering.

Certyfikat BIMv

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. Dokument w j. angielskim. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

Inventor Symulacje MES

49,00 

Podobne Szkolenia

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto