15 osób bierze udział w kursie.

Wizualizacja w programie Photoshop

Naucz się jak zaprezentować model BIM w programie Photoshop. Wizualizacja budynku została wyeksportowana z kursu Revit-modelowanie BIM. 

Cena: 49,00 

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji

Info

  • Długość 3 godz. 37 min.
  • Poziom od podstaw
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

Poznaj metody obróbki graficznej z programem Photoshop

Kurs pokazuje, jak stworzyć realistyczną wizualizacje na podstawie renderingu z programu Revit. Krok po kroku z surowego renderingu tworzymy reprezentatywny obraz który można pokazać klientowi podczas prezentacji. We wstępnej fazie projektu może oszczędzić czas i fundusze przeznaczone na obsługę profesjonalnego grafika 3D.

Dla kogo? Umiejętności po ukończeniu kursu.

Kurs stworzony dla Architektów i Inżynierów bez doświadczenia lub z podstawami obróbki graficznej w Photoshopie. Również studenci chcący oszczędzić czas przy tworzeniu reprezentatywnych wizualizacji znajdą tu wiele przydatnych informacji.

Tematyka obejmuje podstawowe funkcje, interface, praca na plikach PNG, elementy kompozycji, oraz sterowanie kolorami, światłem i kontrastem.

W kursie nauczysz się

✔ Pracy na warstwach photoshop
✔ Dodawanie realistycznego tła
✔ Pracy z postaciami i obiektami otoczenia
✔ Zasad tworzenia dobrej kompozycji

Wizualna prezentacja modelu to bardzo ważna umiejętność w dzisiejszych czasach. Nawet najlepiej przygotowany projekt bez wysokiej jakości wizualizacji nie ma szans przebicia się do szerokiego grona odbiorców. Odbiorcy twoich usług to najczęściej osoby, które nie potrafią czytać złożonych planów czy przekrojów. Zaprezentuj projekt od najlepszej strony, zdobądź nowych klientów.

Autor kursu:

Hubert Pawlicki

student architektury

Hubert Pawlicki

student architektury

student 3 roku Architektury i Urbanistyki na austriackim Universität Innsbruck. Początki mojej pasji do grafiki 3D sięgają czasów szkoły podstawowej, kiedy przez przypadek w moje ręce trafiła książka do 3ds maxa. Od tamtej chwili stale rozwijam swoje umiejętności, od ponad 2 lat pracuje w branży 3D jako freelancer zarówno dla polskich jak i zagranicznych biur projektowych – zaczynając od technicznego modelowania budynków po końcowy rendering.

Nie stronię jednak od tradycyjnych grafik reklamowych, plakatów oraz logotypów. Dzisiaj mogę pochwalić się dziesiątkami zadowolonych klientów i setkami wykonanych projektów.

Certyfikat BIMv

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. Dokument w j. angielskim. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

Model BIM w programie Photoshop – wizualizacja

49,00 

Podobne Szkolenia

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto