7 osób bierze udział w kursie.

Wizualizacja modelu z Revit -a w programie Photoshop

Dowiedz się jak w szybki sposób dopracować wizualizację w programie Photoshop.

Photoshop od podstaw
Szybki efekt
Podniesienie jakości wizualizacji z programu Revit

Poznaj proste metody obróbki graficznej z programem Photoshop.

Kurs pokazuje, jak stworzyć realistyczną wizualizacje na podstawie renderingu z programu Revit. Krok po kroku z surowego renderingu tworzymy reprezentatywny obraz który można pokazać klientowi podczas prezentacji. We wstępnej fazie projektu może oszczędzić czas i fundusze przeznaczone na obsługę profesjonalnego grafika 3D.

Dla kogo? Umiejętności po ukończeniu kursu.

Kurs stworzony dla Architektów i Inżynierów bez doświadczenia lub z podstawami obróbki graficznej w Photoshopie. Również studenci chcący oszczędzić czas przy tworzeniu reprezentatywnych wizualizacji znajdą tu wiele przydatnych informacji.

Tematyka obejmuje podstawowe funkcje, interface, praca na plikach PNG, elementy kompozycji, oraz sterowanie kolorami, światłem i kontrastem.

 • null

  Długość nagrań

  1godz. 50min

 • null

  Poziom

  Podst.

 • null

  Czas dostępu

  na zawsze

 • null

  Opieka trenerska

  kontakt z autorem kursu

 • null

  Prywatna grupa i forum

  tylko dla uczestników kursu. Jak to działa ?

 • null

  Certyfikat

  Certyfikat  BIMv

Huber Pawlicki

student 3 roku Architektury i Urbanistyki na austriackim Universität Innsbruck. Początki mojej pasji do grafiki 3D sięgają czasów szkoły podstawowej, kiedy przez przypadek w moje ręce trafiła książka do 3ds maxa.

Od tamtej chwili stale rozwijam swoje umiejętności, od ponad 2 lat pracuje w branży  3D jako freelancer zarówno dla polskich jak i zagranicznych biur projektowych – zaczynając od technicznego modelowania budynków po końcowy rendering.

Nie stronię jednak od tradycyjnych grafik reklamowych, plakatów oraz logotypów. Dzisiaj mogę pochwalić się dziesiątkami zadowolonych klientów i setkami wykonanych projektów.

Michał Lipczyński

inż.arch, student piątego roku architektury i urbanistyki na Politechnice Poznańskiej. Przygodę z grafiką oraz technologią BIM rozpocząłem wraz z rozpoczęciem studiów, gdzie od początku wyczułem potencjał drzemiący w nowoczesnych technologiach wspomagania projektowania.

Posiadam doświadczenie zarówno w branży projektowej jak i wizualizacji 3D, w obu przypadkach pracowałem dla międzynarodowych firm zarówno przy koncepcjach jak i przy finalnych projektach. Swoją wiedzą dzieliłem się również poprzez szkolenia z ArchiCADa oraz 3ds maxa.

Certyfikat BIMv

Taki certyfikat otrzyma każdy uczestnik naszego kursu! Zawarte w nim informacje pokazują jakie umiejętność nabył uczestnik naszych szkoleń. Dokument taki możesz pokazać przyszłemu pracodawcy.

Aby go otrzymać, musisz zaliczyć wszystkie testy i lekcje znajdujące się w kursie.

[course_clock_counter]

Moduły

©2019 BIMv All Rights Reserved

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Utwórz konto