35 osób bierze udział w kursie.

Średnia ocena kursu: 4.50/5

Revit – modelowanie BIM

Poznaj najpopularniejszą aplikację do modelowania BIM. Od podstaw aż po zaawansowane techniki modelowania. Nowa wersja bestsellera Revit – modelowanie

Cena: 249,00 

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
zobacz więcej

Info

  • Długość 9 godz.
  • Poziom od podstaw - zaawans.
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

Średnia ocena kursu: 4.50/5

Poznaj techniki modelowania BIM.
Ponad 9h materiałów video  >100 lekcji

Od podstaw aż po poziom zaawansowany. Kurs online Revit – modelowanie BIM skupia się na kompleksowym omówieniu zagadnienia modelowania 3D BIM w programie Revit.

Szkolenie oparte jest na praktycznym projekcie, na podstawie którego krok po kroku poznajemy techniki pracy z programem Revit. W kursie nie brakuje praktycznych porad i sztuczek, opartych na moim doświadczeniu.

Dla kogo?

Kurs dedykuję zarówno studentom, freelancerom jak i projektantom pracującym aktywnie w zawodzie. Ze względu na uniwersalność przekazywanych treści kurs sprawdzi się zarówno dla osób po kierunku architektura jak i budownictwo. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z programem to jest to najlepsze miejsce aby zacząć. Jeżeli pracujesz już od jakiegoś czasu w programie szkolenie odkryje przed tobą nieznane Ci funkcjonalności.

BIM & Revit to przyszłość projektowania

Revit bez dwóch zdań jest przyszłością branży projektowej na świecie. W krajach skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Holandii, czy USA, BIM staje się powszechnym standardem. Zdobycie umiejętności biegłej obsługi tego programu jest gwarantem znalezienia dobrze płatnej pracy.

Przy obecnym deficycie specjalistów z tej dziedziny możesz dzięki temu szkoleniu nabyć konkretną umiejętność, która wyróżni cię na rynku pracy. Praca w BIM to też szansa na znalezienie własnej niszy, czy też rozpoczęcie działalności jako freelancer.

Coraz częściej pojawiają się zapytania o przemodelowanie dokumentacji 2D do 3D BIM, po tym kursie nie będziesz miał(a) z tym najmniejszych problemów i na wstępie Twoja oferta może poszerzyć się o kolejny punkt.

W kursie nauczysz się:

✔ Podstawowych komend i zasad poruszania się w środowisku 3D BIM

✔ Jak modelować komponenty takie jak: ściana, strop, belki, fundament, dach, schody i inne (zobacz pełną listę zagadnień przechodząc do listy lekcji)

✔ Jak efektywnie zarządzać modelem i widokami i materiałami

✔ Jak budować proste komponenty Revit (rodziny, ang. families)

✔ Jak przyśpieszyć proces modelowania i parametryzacji

✔Jak modelować złożoną powierzchnię terenu.

✔ Wizualizacji i prezentacji modelu

Pakiet BIMv

Wykupując dostęp do kursu otrzymujesz do niego nielimitowany dostęp. Zawsze możesz wrócić do wybranych lekcji, co sprawia że wiedza w nim zawarta zawsze będzie tu na ciebie czekać, po zalogowaniu się do swojego konta. Jeżeli będziesz miał(a) jakieś pytania, zawsze możesz zadać je w komentarzu pod lekcją, rozpoczynając dyskusję na forum grupy, czy wysyłając mi prywatną wiadomość.

+Czytaj dalej

Autor kursu:

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

Certyfikat BIMV

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs.  W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

Średnia ocena kursu: 4.50/5

Revit modelowanie BIM

249,00 

Podobne Szkolenia

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto