model navisworks
model navisworks

Navisworks Freedom od podstaw

uczniowie 353

Darmowy kurs z obsługi programu Navisworks Freedom!
Naucz się jak obsługiwać jedną z najpopularniejszych przeglądarek modeli BIM. Tylko z BIMV.pl

zaloguj się aby uzyskać dostęp do kursu
Załóż konto

Długość kursu: godz min

Navisworks Freedom

to przeglądarka modeli BIM od firmy Autodesk. Pozwala ona na bezpłatny dostęp do informacji ukrytej w komponentach modelu. Za pomocą eksportu z aplikacji modelująych takich jak Revit / ArchiCAD / Bentley czy też innych, możemy w jednym miejscu przeglądać i koordynować projekt.

Co w kursie?

W tym kursie krok po kroku omawiam narzędzia służące do przeglądania modelu.
Zaczynam od omówienia interfejsu oraz procedury eksportu. Następnie omawiam funkcje zaznaczania / ukrywania / selection tree / właściwości / zapisywanie viewpointów / narzędzia do mierzenia.

Dla kogo jest ten kurs ?

Kurs Navisworks Freedom przyda się wszystkim osobom, które na codzień pracują z modelami 3D, szukają bezpłatnej alternatywy do przeglądania modeli. Program ten może być wykorzystywany zarówno przez projektantów jako narzędzie pomocnicze do celów koordynacyjnych jak i wykonawców na placu budowy. Może on być wykorzystany również przez osoby na co dzień nie modelujących w BIM, ale chcących zobaczyć projekt w trzech wymiarach.

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

  • Oferta dla grup

    Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Lekcje i moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Poziom podstawowy
  • Czas dostępu na zawsze

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©[current-year] BIMV.PL