Revit krzesło – modelowanie.

uczniowie 175

Naucz się jak modelować rodzinę krzesła w programie Revit. Konkretny przykład oparty na rzeczywistym dostępnym na rynku obiekcie znanej sieci meblarskiej.

zaloguj się aby uzyskać dostęp do kursu
Załóż konto

Długość kursu: 1 godz 0 min

Revit modelowanie krzesła

Darmowy kurs online, w którym nauczymy się jak modelować krzesło znanej firmy meblarskiej. Na podstawie dostępnej dokumentacji pobranej ze strony producenta krok po kroku wytłumaczę jak utworzyć rodzinę tego produktu w programie Autodesk Revit.

Dla kogo?

Kurs dla osób początkujących ale mających już styczność z programem Revit. Należy rozumieć czym jest rodzina Revit, oraz posiadać podstawowe umiejętności w zakresie modyfikacji geometrii oraz poruszania się w interfejsie aplikacji.

Dlaczego warto ukończyć kurs?

Tworzenie bibliotek BIM jest już osobnym zawodem. Jeżeli planujesz dołączyć do grona specjalistów z zakresu modelowania rodzin Revit, to ten mini kurs pokaże Ci jak to robić na konkretnym przykładzie. Jeżeli chciałbyś podejść do tematu kompleksowo, zapraszam do zapoznania się z pełnym kursem Revit – rodziny.

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

  • studium konkretnego przypadku
  • rodziny revit praktycznie
  • porady i sztuczki w pracy w Revit
  • kurs darmowy
  • Oferta dla grup

    Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Lekcje i moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Długość 1 godz.
  • Poziom podstawowy
  • Czas dostępu na zawsze

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©[current-year] BIMV.PL