48 osób bierze udział w kursie.

Revit modelowanie rodzin (families)

Naucz się jak samodzielnie tworzyć biblioteki BIM Revit. Dołącz do zaawansowanych użytkowników programu.

Biblioteki BIM
Rodziny architektoniczne i konstrukcyjne
Zaawansowana parametryzacja
  • (+ 15 zł )

Średnia ocena kursu: (4.95/5)

Naucz się modelowania rodzin (families) w Revit.

Kurs ten kompleksowo objaśnia zasady modelowania komponentów 3D BIM, nazywanych w programie Revit rodzinami.

Wychodząc od podstaw tego zagadnienia, rozpoczynamy od zasad tworzenia geometrii oraz parametrów. Wraz z postępem kursu poziom trudności i zaawansowania omawianych zagadnień rośnie.

Omówione w nim są również zasady tworzenia opisów 2D, rodzin konstrukcyjnych, współpracy z CAD, rodzin typu in-place – modelowanych w projekcie i wiele innych. Kurs ten obfituje w przydatne porady jak i sztuczki, które bazują na doświadczeniu instruktora.

Dla kogo?

Kurs dedykowany wszystkim użytkownikom programu Revit, tym początkującym jak i zaawansowanym.

Modelowanie rodzin to kolejny (niezbędny) etap rozwoju w obsłudze aplikacji BIM. Jeżeli pracujesz już w programie Revit, korzystając z gotowych komponentów BIM, jest to najlepszy kurs aby nauczyć się je samodzielnie tworzyć bądź edytować.

Modelowanie rodzin otwiera nowe możliwości.

Wiedza z zakresu tworzenia rodzin cechuje zaawansowanych użytkowników Revit i jest umiejętnością docenianą przez osoby poruszające się w kręgu technologii BIM.

Modelowanie komponentów 3D to ważny temat. Warto zauważyć, że coraz więcej producentów chce mieć swoje biblioteki w programie Revit, proces tworzenia takich bibliotek stał się już osobnym zawodem.

Kurs ten może więc być początkiem nowej ścieżki rozwoju zawodowego oraz sposobem na pozyskanie nowych zleceń, czy też stanowiska pracy. Kurs ten jest objęty opieką trenera Autodesk oraz jest certyfikowany. Możesz otrzymać taki sam certyfikat jak w przypadku uczestnictwa w podobnym kursie stacjonarnym.

 • null

  Długość

  5.5 godziny

 • null

  Poziom

  Zaawans.

 • null

  Czas dostępu

  na zawsze

 • null

  Opieka trenerska

  kontakt z autorem kursu

 • null

  Prywatna grupa i forum

  tylko dla uczestników kursu. Jak to działa ?

 • null

  Certyfikat

  Certyfikat Autodesk + BIMv

Szymon Janczura

Jestem certyfikowanym szkoleniowcem programu Revit oraz freelancerem BIM. Już na studiach interesowałem się tematem BIM, prowadząc blog projektowanieBIM.pl. Studia ukończyłem w 2014 roku na kierunku budownictwo Politechniki Warszawskiej. Tematem mojej pracy inżynierskiej był Zintegrowany Proces Inwestycyjny na przykładzie budynku biurowego wraz z symulacją 4D. W 2016 roku założyłem portal BIMv.pl aby wraz zespołem szkoleniowców, wspólnymi siłami podnosić konkurencyjność inżynierów w Polsce.

Posiadam certyfikat z programu na poziomie Professional. Jestem autoryzowanym instruktorem programu Revit. Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem poprzez moje kursy.

Po ukończeniu tego kursu możesz otrzymać aż 2 certyfikaty!

Wydawany przez autoryzowane centrum szkoleniowe.

Certyfikat może być w języku angielskim lub polskim. Certyfikat jest dokumentem docenianym przez pracodawców na całym świecie, dlatego jeśli jesteś studentem, lub osobą która chce podnieść wartość swojego CV, warto skorzystać z tej opcji zaznaczając dodatkowe pole podczas składania zamówienia.

Aby otrzymać ten certyfikat należy:

 1. Zaznaczyć opcję „Chce otrzymać certyfikat Autodesk podczas składania zamówienia”
 2. Ukończyć kurs oraz zaliczyć testy* do niego przypisane w ciągu 90 dni od daty rozpoczęcia kursu. *testy można poprawiać dowolną ilość razy, tylko od twojej determinacji zależy zdanie testów.

Certyfikat BIMv

Taki certyfikat otrzyma każdy uczestnik naszego kursu! Zawarte w nim informacje pokazują jakie umiejętność nabył uczestnik naszych szkoleń. Dokument taki możesz pokazać przyszłemu pracodawcy.

Aby go otrzymać, musisz zaliczyć wszystkie testy i lekcje znajdujące się w kursie.

Średnia ocena kursu: (4.95/5)

[course_clock_counter]

Moduły

Rodziny konstrukcyjne

W tym module nauczymy się jak modelować rodziny konstrukcyjne. Choć jest to moduł dedykowany głównie inżynierom budownictwa, zachęcam do dokładnego obejrzenia lekcji również przez architektów. Znajdują się w nich treści uniwersalne, jaki i pewne sztuczki, które przydadzą się wszystkim użytkownikom Revit-a.

Lekcje

©2019 BIMv All Rights Reserved

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Utwórz konto