wiezba dachowa w Revit
wiezba dachowa w Revit

Revit – więźba dachowa

uczniowie 223

Modelowanie więźby dachowej w programie Revit przy wykorzystaniu natywnych funkcji.

or log in to view this course.
Register

Modelowanie więźby dachowej w programie Revit

Kurs krok po kroku pokaże Ci jak zamodelować więźbę dachową prostego dachu dwuspadowego. Do tego celu wykorzystamy głównie narzędzie belki. W kursie posługiwać się będziemy nietypowymi rodzinami typu kleszcz czy słup drewniany ze skosami. Więźba dachowa w programie Revit potrafi sprawić duże problemy, szczególnie na początku. Jest to związane z nieintuicyjnym narzędziem belki w programie Revit, które kryje w sobie wiele niuansów na które zwracam uwagę w tym kursie. W trakcie szkolenia korzystam jedynie z natywnych funkcji programu Revit. W pracy nie wykorzystuje nakładek ani dodatków do programu. Oprócz samego procesu modelowania, pokażę też metody pracy na płaszczyznach, docinania belek, tworzenia zespołu belek na przykładzie łat, a w ostatniej lekcji pokażę jak zestawić elementy drewniane z odpowiednim zaokrągleniem ich długości.

Wymagane umiejętności na start

Przed rozpoczęciem kursu zakładam u uczestników podstawową wiedzę w obsłudze programu Revit. Skupiam się na pokazaniu krótkiej drogi do celu. Jeżeli chcesz nauczyć się szczegółowo oprogramowania Revit, zapraszam na inne moje kursy:

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

  • więźba dachowa od podstaw
  • wykorzystanie belki drewnianej na płaszczyźnie
  • zespół belek
  • zestawienie więźby dachowej
  • nietypowe rodziny kleszcza i słupa dołączone do kursu
  • Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Długość 1 godz.
  • Poziom średnio-zaawans.
  • Czas dostępu na zawsze

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©[current-year] BIMV.PL

 
}