28 osób bierze udział w kursie.

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Solidworks – modelowanie 3D od podstaw

Zacznij stawiać pierwsze kroki w programie Solidworks używanego przez inżynierów mechaniki na całym świecie. Podnieś swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Cena: 340,00 

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji

Info

  • Długość 6 godz. 40 min.
  • Poziom od podstaw
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Solidworks od podstaw. Czego się nauczysz w tym kursie?

Od pierwszych kroków w programie do modelowania części wieloobiektowych i prostych złożeń.

✔ Nauczysz się prawidłowych podstaw pracy w programie
✔ Poznasz funkcje niezbędne oraz przydatne
✔ Zaprojektujesz wraz z autorem wiele modeli
✔ Zobaczysz  takie funkcje jak obliczanie objętości w modelu, czy jego wagi.
✔ Znajdziesz w nim odpowiedź na najczęściej zadawane pytania,
✔ Unikniesz błędów początkującego
✔ Nauczysz się wielu technik i trików, które zdecydowanie przyspieszą pracę w programie.

. . Po zakończeniu kursu będziesz czuł, że potrafisz stworzyć w programie Solidworks co tylko zechcesz. 

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje pomysły. Dla osób, które nie czują się pewnie w środowisku Solidworks. Po kursie będziesz w stanie zaprojektować w środowisku wirtualnym zdecydowaną większość obiektów otaczających Cię każdego dnia. Kurs szczególnie polecany inżynierom i designerom oraz innym osobom które potrzebują sprawnie i z łatwością projektować modele 3D.

Co nas wyróżnia?

Przez cały kurs i również po nim masz wsparcie autora kursu. Możesz zadać mu pytanie związane z tematyką kursu i szybko po tym dostaniesz wyczerpującą odpowiedź. W razie potrzeby – będąc kursantem – istnieje również możliwość umówienia się na prywatną lekcję. Biorąc udział w kursie nigdy nie zostaniesz sam ze swoim problemem!

Dlaczego warto ukończyć kurs

Po obejrzeniu kursu będziesz czuł się pewnie podczas modelowania. Doświadczenie autora nie jest przekazywanie jedynie w filmach – kupując kurs zyskujesz możliwość kontaktu bezpośrednio z autorem kursu, który chętnie pomoże Ci w razie potrzeby. Zakup tego kursu to  inwestycja we własną karierę projektanta.

Co w lekcjach?

Lekcja 1. Wstęp, dostosowanie interfejsu, poruszanie się w programie, płaszczyzny, dobre nawyki, podstawy szkicu, wymiarowanie, wyciągnięcie/wycięcie, fazowanie, zaokrąglenie.

Lekcja 1a. Zaawansowany szkic, wybieranie konturów, dodawanie relacji, łuki, splajny, przycinanie elementów, odsunięcie elementów, lustro w szkicu, konwertowanie elementów.

Lekcja 2. Wyciągnięcie “do następnej”, tworzenie nowych płaszczyzn, przebudowywanie, różnice w zaokrągleniach i fazowaniach, ćwiczenia i wariacje poznanych już funkcji.

Lekcja 3. Widok przekroju, widok osi, dodanie/wycięcie przez obrót, szyk liniowy, szyk kołowy, pomijanie wystąpień.

Lekcja 4. Części wieloobiektowe, nadawanie materiałów, kiedy część wieloobiektowa a kiedy złożenie, przecięcie, scalanie, edycja części uprzednio stworzonej, jakość obrazu.

Lekcja 5. Wyciągnięcie po profilach, wyciągnięcie po ścieżce, lustro, operacja połącz, skorupa, rozwiązywanie problemów i tworzenie części na różne sposoby.

Lekcja 5a. Zaawansowane wyciągnięcie po profilach z użyciem linii środkowej, tworzenie gwintu, operacja przecięcie – tworzenie objętości i obliczanie kubatury, nadawanie wyglądów, zmiana jednostek.

Lekcja 6. Pochylenie przy wyciągnięciu, tworzenie skomplikowanych płaszczyzn, skalowanie, operacja żebro, kreator otworu.

Lekcja 7. Dodawanie tekstu, operacja zawijaj, cienkie ścianki, cięcie otwartym szkicem, autotrace, obraz w szkicu, helisa/spirala, krzywa kompozytowa, szkic 3D.

Lekcja 8. Obiekt/część/podzespół/złożenie – różnice, kontekst części i kontekst złożenia, biblioteka Toolbox – dodawanie i edycja części z biblioteki.

Lekcja 9. Proces myślowy podczas tworzenia złożenia i poszczególnych jego części, wstawianie komponentów do złożenia, używanie wiązań, wprawianie złożenia w ruch.

Lekcja 10. Unieruchamianie komponentów, wygaszanie wiązań, odniesienia zewnętrzne – kiedy i po co, tworzenie części w kontekscie złożenia, szyk komponentów oparty na szyku.

Lekcja 11. Zakończenie, powtórka materiału ze wszystkich lekcji w pigułce. Film podsumowujący kurs oraz dobra powtórka wszystkich zagadnień po dłuższej przerwie od pracy w programie.

 

 

+Czytaj dalej

Autor kursu:

Jakub Przykopski

trener Solidworks

Jakub Przykopski

trener Solidworks

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu programu Solidworks. Asystuje krok po kroku przez wszystkie funkcje programu i pokazuje jego możliwości. Solidworks to moja pasja, a przekazywanie wiedzy innym widząc ich rozwój to dla mnie przyjemność. Jestem autorem wielu filmów o tematyce Solidworks, które publikuję na moim kanale youtube.

Certyfikat BIMv

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs.  W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Kurs Solidworks – modele 3D od podstaw

340,00 

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto