13 osób bierze udział w kursie.

NAUCZ SIE PROGRAMU SOLIDWORKS OD PODSTAW! PROJEKTUJ W 3D.

 • null

  6h 38min nagrań video!

  Doskonała jakość nagrań HD oraz dźwięku.

 • null

  Nielimitowany dostęp

  Kupując kurs otrzymujesz do niego dostęp na zawsze gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko masz ochotę.

 • null

  Doświadczony instruktor

  Autorem kursu jest doświadczony instruktor i trener Solidworks.

 • null

  Prywatne forum i grupa

  Każdy uczestnik kursu otrzymuje dostęp do prywatnej grupy i forum BIMv, gdzie może zadać pytania trenerowi.

 • null

  Certyfikacja

  Po ukończeniu tego kursu możesz certyfikat BIMv!


Średnia ocena kursu:  (5.00/5)


Solidworks od podstaw. Czego się nauczysz w tym kursie?

Od pierwszych kroków w programie do modelowania części wieloobiektowych i prostych złożeń. Nauczysz się prawidłowych podstaw pracy w programie.  Poznasz funkcje niezbędne oraz przydatne. Zaprojektujesz wraz z autorem wiele modeli. Zobaczysz również takie funkcje jak obliczanie objętości w modelu, czy jego wagi. Po zakończeniu kursu będziesz czuł, że potrafisz modelować w programie Solidworks.

Kurs przeprowadzony na najnowszej wersji 2018, interfejs w j. polskim. 

Listę zagadnień oraz lekcje przykładowe znajdziesz tutaj

Kurs z certyfikatem BIMv

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje pomysły. Dla osób, które nie czują się pewnie w środowisku Solidworks. Po kursie będziesz w stanie zaprojektować w środowisku wirtualnym  zdecydowaną większość obiektów otaczających Cię każdego dnia. Kurs szczególnie polecany inżynierom i designerom oraz innym osobom które potrzebują sprawnie i z łatwością projektować modele 3D.

Co nas wyróżnia?

Kurs prowadzony jest przez osobę, która ma doświadczenie w nauce, nie tylko zna program, ale potrafi również w bardzo przejrzysty sposób pokazać jego funkcję. Potwierdzają to liczne pozytywne wypowiedzi na temat lekcji prowadzonych przez autora. Przez cały kurs i również po nim jesteś pod jego opieką. Możesz zadać mu pytanie związane z tematyką kursu i szybko po tym dostaniesz wyczerpującą odpowiedź. W razie potrzeby – będąc kursantem – istnieje również możliwość umówienia się na prywatną lekcję. Biorąc udział w kursie nigdy nie zostaniesz sam ze swoim problemem!

Kontakt z autorem kursu w pakiecie.

Dlaczego warto ukończyć kurs

Program kursu został oparty na doświadczeniach autora jako nauczyciela programu.

Kupując go kupujesz receptę na sukces w programie. Znajdziesz w nim odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, unikniesz błędów początkującego oraz nauczysz się wielu technik i trików, które zdecydowanie przyspieszą pracę w programie.

Po obejrzeniu kursu będziesz czuł się pewnie podczas modelowania. Doświadczenie autora nie jest przekazywanie jedynie w filmach – kupując kurs zyskujesz możliwość kontaktu bezpośrednio z autorem kursu, który chętnie pomoże Ci w razie potrzeby. Zakup tego kursu jest inwestycją we własną karierę projektanta!

Modelowanie 3D
Praktyczne porady i sztuczki
Od podstaw

o autorze

Jakub Przykopski

Autor kursu posiadający kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu programu Solidworks. Asystuje krok po kroku przez wszystkie funkcje programu i pokazuje jego możliwości. Pasjonata, który mówiąc o programie mówi o tym, co lubi. Autor wielu filmów o tematyce Solidworks mający doświadczenie w przekazywaniu wiedzy za pośrednictwem internetu.

Po ukończeniu tego kursu otrzymasz certyfikat BIMv

Taki certyfikat otrzyma każdy uczestnik naszego kursu! Zawarte w nim informacje pokazują jakie umiejętność nabył uczestnik naszych szkoleń. Dokument taki możesz pokazać przyszłemu pracodawcy.

Aby go otrzymać  musisz zaliczyć wszystkie testy i lekcje znajdujące się w kursie. 

Zobacz jak wygląda certyfikat BIMv

Lekcje kursu

©2019 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

4263

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account