24 osób bierze udział w kursie.

Solidworks – modelowanie 3D od podstaw

Zacznij stawiać pierwsze kroki w programie Solidworks używanego przez inżynierów mechaniki na całym świecie. Podnieś swoją konkurencyjność zawodową.

Modelowanie 3D
Praktyczne porady i sztuczki
Od podstaw

Średnia ocena kursu: (5.00/5)

Solidworks od podstaw. Czego się nauczysz w tym kursie?

Od pierwszych kroków w programie do modelowania części wieloobiektowych i prostych złożeń. Nauczysz się prawidłowych podstaw pracy w programie. Poznasz funkcje niezbędne oraz przydatne. Zaprojektujesz wraz z autorem wiele modeli. Zobaczysz również takie funkcje jak obliczanie objętości w modelu, czy jego wagi. Po zakończeniu kursu będziesz czuł, że potrafisz modelować w programie Solidworks.

Kurs przeprowadzony na najnowszej wersji 2018, interfejs w j. polskim.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje pomysły. Dla osób, które nie czują się pewnie w środowisku Solidworks. Po kursie będziesz w stanie zaprojektować w środowisku wirtualnym zdecydowaną większość obiektów otaczających Cię każdego dnia. Kurs szczególnie polecany inżynierom i designerom oraz innym osobom które potrzebują sprawnie i z łatwością projektować modele 3D.

Co nas wyróżnia?

Kurs prowadzony jest przez osobę, która ma doświadczenie w nauce, nie tylko zna program, ale potrafi również w bardzo przejrzysty sposób pokazać jego funkcję. Potwierdzają to liczne pozytywne wypowiedzi na temat lekcji prowadzonych przez autora. Przez cały kurs i również po nim jesteś pod jego opieką. Możesz zadać mu pytanie związane z tematyką kursu i szybko po tym dostaniesz wyczerpującą odpowiedź. W razie potrzeby – będąc kursantem – istnieje również możliwość umówienia się na prywatną lekcję. Biorąc udział w kursie nigdy nie zostaniesz sam ze swoim problemem!

Dlaczego warto ukończyć kurs

Program kursu został oparty na doświadczeniach autora jako nauczyciela programu.

Kupując go kupujesz receptę na sukces w programie. Znajdziesz w nim odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, unikniesz błędów początkującego oraz nauczysz się wielu technik i trików, które zdecydowanie przyspieszą pracę w programie.

Po obejrzeniu kursu będziesz czuł się pewnie podczas modelowania. Doświadczenie autora nie jest przekazywanie jedynie w filmach – kupując kurs zyskujesz możliwość kontaktu bezpośrednio z autorem kursu, który chętnie pomoże Ci w razie potrzeby. Zakup tego kursu jest inwestycją we własną karierę projektanta!

 • null

  Długość

  6 godz. 40min.

 • null

  Poziom

  Podstawowy

 • null

  Czas dostępu

  na zawsze

 • null

  Opieka trenerska

  kontakt z autorem kursu

 • null

  Prywatna grupa i forum

  tylko dla uczestników kursu. Jak to działa ?

 • null

  Certyfikat

  Certyfikat BIMv

Co dokładnie przerobisz: W liście poniżej znajdziesz tylko niektóre omawiane w lekcjach rzeczy. Kurs jest prowadzony w taki sposób żeby przekazać jak najwięcej informacji zachowując przy tym przejrzystość pozwalającą na zapamiętanie materiału. Wszystko logicznie wynika jedno z drugiego. Wymienienie wszystkiego w liście nie jest możliwe dlatego w kursie znajdziesz jeszcze więcej niż zostało tu napisane!

Lekcja 1. Wstęp, dostosowanie interfejsu, poruszanie się w programie, płaszczyzny, dobre nawyki, podstawy szkicu, wymiarowanie, wyciągnięcie/wycięcie, fazowanie, zaokrąglenie.

Lekcja 1a. Zaawansowany szkic, wybieranie konturów, dodawanie relacji, łuki, splajny, przycinanie elementów, odsunięcie elementów, lustro w szkicu, konwertowanie elementów.

Lekcja 2. Wyciągnięcie “do następnej”, tworzenie nowych płaszczyzn, przebudowywanie, różnice w zaokrągleniach i fazowaniach, ćwiczenia i wariacje poznanych już funkcji.

Lekcja 3. Widok przekroju, widok osi, dodanie/wycięcie przez obrót, szyk liniowy, szyk kołowy, pomijanie wystąpień.

Lekcja 4. Części wieloobiektowe, nadawanie materiałów, kiedy część wieloobiektowa a kiedy złożenie, przecięcie, scalanie, edycja części uprzednio stworzonej, jakość obrazu.

Lekcja 5. Wyciągnięcie po profilach, wyciągnięcie po ścieżce, lustro, operacja połącz, skorupa, rozwiązywanie problemów i tworzenie części na różne sposoby.

Lekcja 5a. Zaawansowane wyciągnięcie po profilach z użyciem linii środkowej, tworzenie gwintu, operacja przecięcie – tworzenie objętości i obliczanie kubatury, nadawanie wyglądów, zmiana jednostek.

Lekcja 6. Pochylenie przy wyciągnięciu, tworzenie skomplikowanych płaszczyzn, skalowanie, operacja żebro, kreator otworu.

Lekcja 7. Dodawanie tekstu, operacja zawijaj, cienkie ścianki, cięcie otwartym szkicem, autotrace, obraz w szkicu, helisa/spirala, krzywa kompozytowa, szkic 3D.

Lekcja 8. Obiekt/część/podzespół/złożenie – różnice, kontekst części i kontekst złożenia, biblioteka Toolbox – dodawanie i edycja części z biblioteki.

Lekcja 9. Proces myślowy podczas tworzenia złożenia i poszczególnych jego części, wstawianie komponentów do złożenia, używanie wiązań, wprawianie złożenia w ruch.

Lekcja 10. Unieruchamianie komponentów, wygaszanie wiązań, odniesienia zewnętrzne – kiedy i po co, tworzenie części w kontekscie złożenia, szyk komponentów oparty na szyku.

Lekcja 11. Zakończenie, powtórka materiału ze wszystkich lekcji w pigułce. Film podsumowujący kurs oraz dobra powtórka wszystkich zagadnień po dłuższej przerwie od pracy w programie.

Jakub Przykopski

Autor kursu posiadający kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu programu Solidworks. Asystuje krok po kroku przez wszystkie funkcje programu i pokazuje jego możliwości. Pasjonata, który mówiąc o programie mówi o tym, co lubi. Autor wielu filmów o tematyce Solidworks mający doświadczenie w przekazywaniu wiedzy za pośrednictwem internetu.

Certyfikat BIMv

Taki certyfikat otrzyma każdy uczestnik naszego kursu! Zawarte w nim informacje pokazują jakie umiejętność nabył uczestnik naszych szkoleń. Dokument taki również możesz pokazać przyszłemu pracodawcy.

Aby go otrzymać również musisz zaliczyć wszystkie testy i lekcje znajdujące się w kursie.

Średnia ocena kursu: (5.00/5)

©2019 BIMv All Rights Reserved

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account