#drony #budownictwo #inżynieria.

Gościem kolejnego odcinka podcastu jest Tomasz Nowobilski doktorant Politechniki Wrocławskiej i właściciel firmy NT4C zajmującej się m.in zastosowaniem dronów w szeroko pojętej inżynierii, od prac ziemnych, poprzez mosty oraz budownictwo kubaturowe.

Porozmawiamy o fenomenie dronów, kwestiach prawnych związanych z obsługą statku powietrznego, praktycznych zastosowaniach i ograniczeniach tej technologii.

Zapraszamy też do śledzenia profilu Tomka:
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/tomasznowobilski/
Strony firmowej: https://nt4c.pl/

Więcej o kwestiach prawnych związanych z obsługą drona znajdziesz na stronie urzędu lotnictwa cywilnego: https://www.ulc.gov.pl/pl/drony


Słuchaj wszystkich odcinków podcastu inżyniera:

Znajdziesz nas też nas na najpopularniejszych platformach podcastowych
Spotify: LINK
Google Podcast: http://bit.ly/podcast_inz_google
Youtube: https://youtube.com/playlist

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

2016 - ©[current-year] BIMV.PL