9 osób bierze udział w kursie.

Advance Steel – modelowanie.

Poznaj najbardziej zaawansowane narzędzie do modelowania konstrukcji stalowych. Znajdź się w wąskiej grupie specjalistów Advance Steel.

BIM
Połączenia stalowe
Zaawansowany model hali

Naucz się zaawansowanego narzędzia do projektowania konstrukcji stalowych.

Wiesz doskonale że nawet najlepszy samochód wyścigowy bez profesjonalnie przygotowanego kierowcy nie osiągnie dobrych wyników podczas wyścigu.

Tak samo jest z projektowaniem, firma Autodesk daje nam projektantom wspaniałe narzędzie jakim jest program Advance Steel, jest on niczym bolid Formuły 1. Problem w tym że nie wielu jest wprawnych konstruktorów którzy potrafią wykorzystać potencjał tego oprogramowania.

Zarabiaj więcej

Takie są fakty, projektanci ze znajomością Advance Steela zarabiają znacznie więcej niż ich koledzy po fachu projektujący na płasko. Również pracując na etacie można otrzymać wyższe wynagrodzenie wykazująć się znajomością Advanca.

Niedawno wykonywałem dokumentację warsztatową hali w Kielcach, wykonałem zlecenie w ciągu 3 dni. Mój znajomy który wciąż rysuje w zwykłym cadzie analogiczny projekt wykonał w ciągu 9 dni. Którą dniówkę chciałbyś otrzymać?

To żę dzisiaj mogę spełniać swoje marzenia, że pracuję we własnym biurze realizując swoje pasje, mając przy tym czas dla rodziny jest zasługą zaawansowanej znajomości programu Advance Steel. Ponieważ mogę pracować zdecydowanie mniej za dużo większe pieniądze.

Co osiągniesz po zakupie kursu?

1. Będziesz w stanie projektować konstrukcje stalowe 2-5 razy szybciej niż tradycyjnie

2. Unikniesz wielu błędów – program jednym poleceniem sprawdzi kolizje w całym modelu.

3. Kilkoma kliknięciami wykonasz profesjonalne zestawienia materiałów.

4. Projektowanie zaawansowanych połączeń stanie się szybkie i proste – program posiada ogromną bazę z której możesz korzystać i dowolnie ją modyfikować.

5. Zaczniesz czerpać ogromną radość i satysfakcję z modelowania widząc efekty swojej pracy w przestrzeni ze wszystkimi detalami.

6. Koniec z niejasnościami w projekcie – będziesz mógł pokazywać w 3D dowolny detal konstrukcji oraz jej całą aksonometrię.

7. Poznasz praktyczną stronę projektowania konstrukcji stalowych

8. Zyskasz doświadczenie na które pracowałem przez 12 lat mojej pracy z konstrukcjami stalowymi.

9. Jeśli tylko rzetelnie przerobisz kurs będziesz mógł stać się ekspertem w projektowaniu konstrukcji stalowych

10. Dzięki nowym umiejętnością będziesz w stanie pozyskiwać samodzielne zlecenia lub starać się o podwyżkę w swojej pracy.

 • null

  Długość

  7h 12min

 • null

  Poziom

  Podst+zaawans.

 • null

  Czas dostępu

  na zawsze

 • null

  Opieka trenerska

  kontakt z autorem kursu

 • null

  Prywatna grupa i forum

  tylko dla uczestników kursu. Jak to działa ?

 • null

  Certyfikat

  Certyfikat Autodesk + BIMv

Łukasz Matwiejczuk

projektant, właściciel biura konstrukcyjnego

Moje biuro konstrukcyjne mieści się w okolicy Krakowa dokładnie w Skawinie przy ulicy Krakowskiej 19A. Projektowałem konstrukcje stalowe takich obiektów jak galeria handlowa S-Mall w Skawinie

Różne konstrukcje stalowe w Centrum Kongresowym ICE. Wiele hal magazynowych oraz produkcyjnych. Cały szereg mniejszych oraz większych inwestycji, wielokrotnie prowadząć również nadzór nad produkcją i wykonawstwem.

W 2007 roku po raz pierwszy samodzielnie prowadziłem montaż hali stalowej w Tychach. Od tamtego czasu nieustannie zajmuję się konstrukcjami stalowymi. Dzięki temu że przeszedłem drogę od montera konstrukcji poprzez kierownika robót do konstruktora, wiem jak projektować konstrukcje aby były łatwe w produkcji oraz szybkie w montażu. Współpracuję również z wieloma wytwórniami konstrukcji stalowych.

Certyfikat BIMv

Taki certyfikat otrzyma każdy uczestnik naszego kursu! Zawarte w nim informacje pokazują jakie umiejętność nabył uczestnik naszych szkoleń. Dokument taki możesz pokazać przyszłemu pracodawcy.

Aby go otrzymać, musisz zaliczyć wszystkie testy i lekcje znajdujące się w kursie.

©2019 BIMv All Rights Reserved

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account