18 osób bierze udział w kursie.

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Advance Steel – dokumentacja

Poznaj najbardziej zaawansowane narzędzie doprojektowania konstrukcji stalowych. Znajdź się w wąskiej grupie specjalistów Advance Steel. Generuj rysunki. Przyśpiesz proces wydawania dokumentacji.

Cena: 199,00 

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji

Info

  • Długość 4 godz. 38 min.
  • Poziom zaawans.
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Naucz się zaawansowanego narzędzia do projektowania konstrukcji stalowych.

Wiesz doskonale że nawet najlepszy samochód wyścigowy bez profesjonalnie przygotowanego kierowcy nie osiągnie dobrych wyników podczas wyścigu.
Tak samo jest z projektowaniem. Firma Autodesk daje nam, projektantom wspaniałe narzędzie jakim jest program Advance Steel, jest on niczym bolid Formuły 1. Problem w tym że nie wielu jest wprawnych konstruktorów którzy potrafią wykorzystać potencjał tego oprogramowania. Dlatego warto abyś zapoznał(a) się z kursem, który dla Ciebie przygotowałem. Pierwszym jeśli nie jedynym kursem online z obsługi Advance Steel. 

Zarabiaj więcej…

Takie są fakty, projektanci ze znajomością Advance Steel zarabiają znacznie więcej niż ich koledzy po fachu projektujący w 2D. Również pracując na etacie można otrzymać wyższe wynagrodzenie wykazując się znajomością tego programu.

Niedawno wykonywałem dokumentację warsztatową hali w Kielcach, wykonałem zlecenie w ciągu 3 dni. Mój znajomy który wciąż rysuje w zwykłym CAD analogiczny projekt wykonał w ciągu 9 dni. To, że dzisiaj mogę spełniać swoje marzenia i pracuję we własnym biurze realizując swoje pasje, mając przy tym czas dla rodziny jest zasługą zaawansowanej znajomości programu Advance Steel. Ponieważ mogę pracować zdecydowanie mniej za dużo większe pieniądze.

Co osiągniesz po zakupie kursu?

✔ Będziesz w stanie projektować konstrukcje stalowe 2-5 razy szybciej niż tradycyjnie

Unikniesz wielu błędów – program jednym poleceniem sprawdzi kolizje w całym modelu.

✔ Kilkoma kliknięciami wykonasz profesjonalne zestawienia materiałów.

Projektowanie zaawansowanych połączeń stanie się szybkie i proste – program posiada ogromną bazę z której możesz korzystać i dowolnie ją modyfikować.

✔ Zaczniesz czerpać ogromną radość i satysfakcję z modelowania widząc efekty swojej pracy w przestrzeni ze wszystkimi detalami.

Koniec z niejasnościami w projekcie – będziesz mógł pokazywać w 3D dowolny detal konstrukcji oraz jej całą aksonometrię.

Poznasz praktyczną stronę projektowania konstrukcji stalowych

Zyskasz doświadczenie na które pracowałem przez 12 lat mojej pracy z konstrukcjami stalowymi.

✔ Jeśli tylko rzetelnie przerobisz kurs będziesz mógł stać się ekspertem w projektowaniu konstrukcji stalowych

✔ Dzięki nowym umiejętnością będziesz w stanie pozyskiwać samodzielne zlecenia lub zdobyć dobrze płatną pracę

+Czytaj dalej

Autor kursu:

Łukasz Matwiejczuk

konstruktor

Moje biuro konstrukcyjne mieści się w okolicy Krakowa dokładnie w Skawinie przy ulicy Krakowskiej 19A. Projektowałem konstrukcje stalowe takich obiektów jak galeria handlowa S-Mall w Skawinie

Różne konstrukcje stalowe w Centrum Kongresowym ICE. Wiele hal magazynowych oraz produkcyjnych. Cały szereg mniejszych oraz większych inwestycji, wielokrotnie prowadząć również nadzór nad produkcją i wykonawstwem.

W 2007 roku po raz pierwszy samodzielnie prowadziłem montaż hali stalowej w Tychach. Od tamtego czasu nieustannie zajmuję się konstrukcjami stalowymi. Dzięki temu że przeszedłem drogę od montera konstrukcji poprzez kierownika robót do konstruktora, wiem jak projektować konstrukcje aby były łatwe w produkcji oraz szybkie w montażu. Współpracuję również z wieloma wytwórniami konstrukcji stalowych.

Certyfikat BIMv

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. Dokument w j. angielskim. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Advance Steel – dokumentacja

199,00 

Podobne Szkolenia

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto