41 osób bierze udział w kursie.

Średnia ocena kursu: 4.84/5

AutoCAD od podstaw

Poznaj najpopularniejsze narzędzie projektantów na całym świecie. Naucz się podstaw znanym wszystkim inżynierom. Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe.
ZOBACZ NOWĄ WERSJĘ TEGO KURSU TUTAJ…

Cena: 349,00 

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji

Info

  • Długość 11 godzin
  • Poziom od podstaw
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat certyfikat BIMv + Autodesk

Średnia ocena kursu: 4.84/5

Pierwsze w Polsce szkolenie AutoCAD w wersji polskiej wraz z oficjalnym certyfikatem w wersji online. Nie musisz szukać terminu szkolenia, kurs jest dostępny w każdym miejscu i czasie z dostępem do internetu. Pracujesz we własnym tempie i zawsze możesz liczyć na pomoc szkoleniowca.

Kurs AutoCAD od podstaw. Czego się nauczysz?

Przygotowując ten kurs moim celem było przekazanie Ci całości informacji, które będą niezbędne do profesjonalnego przygotowania projektu w programie AutoCAD od pierwszej kreski aż po końcowy wydruk.

Szczegółowo omówimy między innymi:

✔ sposoby rysowania w programie,
✔ tworzenie i edycję warstw,
✔ rysowanie łuków, tworzenie szyków,
✔ wymiarowanie i wydruk.

Całość wzbogacam o niezwykle przydatne triki, które oszczędzą mnóstwo Twojego czasu.

Dla kogo?

Kurs AutoCAD – poziom podstawowy przeznaczony jest dla każdego, kto chciałby zacząć, lub już projektuje w programie AutoCAD niezależnie do branży w jakiej pracujesz – znajdziesz przykłady dla siebie.

Pierwsze lekcje zawierają obszerne wprowadzenie przydatne jeżeli jesteś początkującym użytkownikiem AutoCAD-a. Kolejne lekcje to już kompletne projekty, na podstawie których prezentuję kolejne narzędzia i funkcje programu. Jesteś studentem, a może już pracujesz? To nie ma znaczenia, ten kurs jest dla Ciebie.

Dlaczego warto ukończyć kurs

Materiał, który przygotowałem jest prawdziwym kompendium praktycznej wiedzy opracowanej w oparciu o moje doświadczenia zawodowe w projektowaniu, a przede wszystkim w oparciu o doświadczenie w prowadzaniu zajęć stacjonarnych.

Program kursu odpowiada na najczęściej zadawane pytania i popularne trudności, które możesz zauważyć na początku swojej pracy z AutoCADem. W trakcie kolejnych lekcji nauczysz się poprawnie wykorzystywać poszczególne funkcje i narzędzia w programie, pokażę Ci jak dzięki z pomocą kilku kliknięć zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Zależy Ci na jakości wiedzy? Jestem certyfikowanym trenerem Autodesk, a kurs jest akredytowany. To znaczy, że po jego ukończeniu otrzymasz certyfikat, którym wyróżnisz się na rynku.

+Czytaj dalej

Autor kursu:

Łukasz Materla

Autodesk Certified Instructor

Łukasz Materla

Autodesk Certified Instructor

Autoryzowany Trener Autodesk, absolwent Politechniki Poznańskiej Wydziału Budowy Maszyn i Transportu, posiadam certyfikat AutoCAD Certified Professional. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych i e-Learningowych z zakresu obsługi programu AutoCAD. Od zawsze związany z projektowaniem i konstruowaniem. Od kilku lat prowadzi kursy stacjonarne, a przekazywanie oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi to jego prawdziwa pasja.

Certyfikat Autodesk

Oficjalny certyfikat Autodesk o międzynarodowej renomie wystawiany przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe BeCreative CAD. Dokument w j. angielskim.

Średnia ocena kursu: 4.84/5

Kurs AutoCAD – podstawowy

349,00 

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2019 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto