18 osób bierze udział w kursie.

Średnia ocena kursu: 4.76/5

AutoCAD – kurs zaawansowany

Poznaj najpopularniejsze narzędzie projektantów na całym świecie. Naucz się zaawansowanych technik obsługi programu znane profesjonalistom.

Cena: 429,00 
    • (+ 15 zł )

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
zobacz więcej

Info

  • Długość 5 godz. 27min
  • Poziom zaawansowany
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

Średnia ocena kursu: 4.76/5

Zostań zaawansowanym użytkownikiem programu AutoCAD

Szkolenie internetowe Autodesk AutoCAD w wersji polskiej wraz zoficjalnym certyfikatem dla osób chcących poznać zaawansowane funkcje programu.Jeśli chcesz w szybki i wygodny sposób poszerzyć wiedzę o zaawansowane techniki projektowania, to jest to kurs dla ciebie!

Czego się nauczysz?

W kursie znajdziesz między innymi:

✔ metody tworzenia i edycji bloków i bloków dynamicznych
✔ zarządzanie programem
✔ zaawansowane techniki wydruku
✔ złożone sposoby przetwarzania danych
✔ praca z odnośnikami zewnętrznymi
✔ zaawansowane techniki rysunkowe

Świetny dla praktyków chcących zdobyć profesjonalne umiejętności usprawniające codzienną pracę i oszczędzające czas poświęcany na pojedynczy projekt, niezastąpiony dla studentów pragnących już na starcie kariery wykazać się umiejętnościami dostępnymi tylko wieloletnim projektantom.

Dla kogo?

Kurs dla użytkowników posiadających już podstawową znajomość obsługi oprogramowania AutoCAD, chcących znacząco poszerzyć swoje umiejętności o treści zaawansowane.

Dlaczego warto ukończyć kurs?

AutoCAD to nadal aplikacja numer jeden, jeśli chodzi o tworzenie dokumentacji projektowej. Nawet jeśli na rynku pojawiają się zaawansowane narzędzia do projektowania 3D, nadal to dokumentacja 2D i aplikacje typu CAD wiodą prym wśród projektantów.

Z obserwacji rynku łatwo można zauważyć, że wiedza z zakresu AutoCAD często ograniczona jest do tej wyniesionej ze studiów, gdzie nauczono nas opierać się na podstawowych komendach typu przesuń, linia, odsuń, zaokrąglij… AutoCAD może zaoferować dużo dużo więcej. Niewiele osób może pochwalić się jego zaawansowaną znajomością, a dzięki temu kursowi w szybki sposób otrzymasz porcje wiedzy znaną profesjonalistom, która wyróżni Cię na tle innych.

Jeżeli zastanawiasz się nad zaletami AutoCAD-a, być może zainteresuje Cię nasz krótki wpis na blogu, w którym przedstawiamy 5 powodów dla których warto znać AutoCAD.

+Czytaj dalej

Autor kursu:

Michał Gierasimiuk

AutoCAD Certified Instructor

Michał Gierasimiuk

AutoCAD Certified Instructor

Absolwent budownictwa warszawskiego SGGW oraz UTP w Siedlcach, Autoryzowany Instruktor Autodesk. Posiadam certyfikaty Autodesk Certifed Professional. Specjalizuję się w oprogramowaniu Autodesk AutoCAD, Autodesk AutoCAD Electrical oraz Autodesk Fusion 360. Od kilku lat prowadzę zajęcia stacjonarne z obsługi wymienionych programów. Stale wykorzystuję i doskonalę swoje umiejętności poprzez praktyczną pracę projektową dla kontrahentów w Polsce i zagranicą. Prywatnie pasjonat snookera.

Certyfikat Autodesk

Oficjalny certyfikat Autodesk o międzynarodowej renomie wystawiany przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe BeCreative CAD. Dokument w j. angielskim.

Średnia ocena kursu: 4.76/5

Kurs AutoCAD – zaawansowany

429,00 
    • (+ 15 zł )

Podobne Szkolenia

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto