37 osób bierze udział w kursie.

AutoCAD – kurs zaawansowany

Poznaj najpopularniejsze narzędzie projektantów na całym świecie. Naucz się zaawansowanych technik obsługi programu znane profesjonalistom. Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe dzięki certyfikatowi.

Zaawansowane funkcje AutoCAD
Dokumentacja inżynierska
Praktyczna wiedza oparta na doświadczeniu
  • (+ 15 zł )

Średnia ocena kursu: (4.75/5)

Zostań zaawansowanym użytkownikiem programu AutoCAD

Szkolenie internetowe Autodesk AutoCAD w wersji polskiej wraz z oficjalnym certyfikatem dla osób chcących poznać zaawansowane funkcje programu.

Jeśli chcesz w szybki i wygodny sposób poszerzyć wiedzę o zaawansowane techniki projektowania, to jest to kurs dla ciebie!

Czego się nauczysz?

Świetny dla praktyków chcących zdobyć profesjonalne umiejętności usprawniające codzienną pracę i oszczędzające czas poświęcany na pojedynczy projekt, niezastąpiony dla studentów pragnących już na starcie kariery wykazać się umiejętnościami dostępnymi tylko wieloletnim projektantom.

Dla kogo?

Kurs dla użytkowników posiadających już podstawową znajomość obsługi oprogramowania AutoCAD, chcących znacząco poszerzyć swoje umiejętności o treści zaawansowane.

Dlaczego warto ukończyć kurs?

AutoCAD to nadal aplikacja numer jeden, jeśli chodzi o tworzenie dokumentacji projektowej. Nawet jeśli na rynku pojawiają się zaawansowane narzędzia do projektowania 3D, nadal to dokumentacja 2D i aplikacje typu CAD wiodą prym wśród projektantów.

Z obserwacji rynku łatwo można zauważyć, że wiedza z zakresu AutoCAD często ograniczona jest do tej wyniesionej ze studiów, gdzie nauczono nas opierać się na podstawowych komendach typu przesuń, linia, odsuń, zaokrąglij… AutoCAD może zaoferować dużo dużo więcej. Niewiele osób może pochwalić się jego zaawansowaną znajomością, a dzięki temu kursowi w szybki sposób otrzymasz porcje wiedzy znaną profesjonalistom, która wyróżni Cię na tle innych. Jeżeli zastanawiasz się nad zaletami AutoCAD-a, być może zainteresuje Cię nasz krótki wpis na blogu, w którym przedstawiamy 5 powodów dla których warto znać AutoCAD.

 • null

  Długość

  5.5 godziny

 • null

  Poziom

  Zaawans.

 • null

  Czas dostępu

  na zawsze

 • null

  Opieka trenerska

  kontakt z autorem kursu

 • null

  Prywatna grupa i forum

  tylko dla uczestników kursu. Jak to działa ?

 • null

  Certyfikat

  Oficjalny certyfikat Autodesk

Michał Gierasimiuk

Absolwent budownictwa warszawskiego SGGW oraz UTP w Siedlcach, Autoryzowany Instruktor Autodesk, posiadacz certyfikatów Autodesk Certifed Professional specjalizujący się w oprogramowaniu Autodesk AutoCAD, Autodesk AutoCAD Electrical oraz Autodesk Fusion 360. Od kilku lat prowadzi zajęcia stacjonarne z obsługi wymienionych programów. Stale wykorzystuje i doskonali swoje umiejętności poprzez praktyczną pracę projektową dla kontrahentów w Polsce i zagranicą. Prywatnie pasjonat snookera.

Po ukończeniu tego kursu możesz otrzymać oficjalny certyfikat! Taki sam jak w przypadku uczestnictwa w podobnym kursie stacjonarnym.

Certyfikat Autodesk

Oficjalny certyfikat uznawany na całym świecie!

Wydawany przez autoryzowane centrum szkoleniowe.

Certyfikat może być w języku angielskim lub polskim. Certyfikat jest dokumentem docenianym przez pracodawców na całym świecie, dlatego jeśli jesteś studentem, lub osobą która chce podnieść wartość swojego CV, warto skorzystać z tej opcji zaznaczając dodatkowe pole podczas składania zamówienia.

Aby otrzymać ten certyfikat należy:

 1. Zaznaczyć opcję „Chce otrzymać certyfikat Autodesk podczas składania zamówienia”
 2. Ukończyć kurs oraz zaliczyć testy* do niego przypisane w ciągu 90 dni od daty rozpoczęcia kursu.*testy można poprawiać dowolną ilość razy, tylko od twojej determinacji zależy zaliczenie kursu.

Średnia ocena kursu: (4.75/5)

©2019 BIMv All Rights Reserved

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Utwórz konto