30 osób bierze udział w kursie.

dokumentacja w programie revit

Revit dokumentacja

Poznaj techniki tworzenia dokumentacji rysunkowej w programie Revit. Druga część kursu po szkoleniu Revit – modelowanie BIM.

Cena: 149,00 

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
zobacz więcej

Info

  • Długość 4 godz. 50min.
  • Poziom od podstaw po zaawans.
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

✔ Dokumentacja rysunkowa
✔ Zestawienia i przedmiary
✔ Legendy
✔ Etykiety i oznaczenia

W tym kursie pokazuję jak tworzyć dokumentację w programie Revit. Dokumentacja w programie Revit sprawia problemy osobom przyzwyczajonym do pracy w programach typu AutoCAD. Niektórzy twierdzą wręcz, że Revit nie ma szans w starciu z aplikacjami CAD-owskimi jeśli chodzi właśnie o tworzenie dokumentacji projektowej. Ten kurs pomoże Ci rozwiać ten mit. W Revit możliwe jest wykonanie projektu i to dużo szybciej wystarczy wiedzieć jak korzystać z pełnego pakietu możliwości tego programu.

Kurs skupia się na zakładce OPIS w interfejsie Revit-a. Krok po kroku dokładnie tłumaczę wszystkie funkcje znajdujące się na tej zakładce. Zaczynamy od rzeczy wydawałoby się oczywistych takich jak wymiarowanie, ale i one kryją w sobie wiele funkcji które potrafią zaskoczyć nawet zaawansowanych użytkowników. Następnie omawiamy etykiety, legendy, zestawienia, proces tworzenia detali i inne. Pełną listę lekcji znajdziesz powyżej.

Kurs ten dedykowany jest architektom jak i innym uzytkownikom Revit-a. Przekazywana wiedza jest w dużym stopniu uniwersalna dla wszystkich branż. Szkolenie jest od poziomu podstawowego aż po zaawansowany, choć zakładam, że pewne podstawy programu i dotyczące modelowania są już Państwu doskonale znane po kursie Revit – modelowanie BIM.  

Nie mam zwyczaju sztucznie dzielić szkoleń na poziom podstawowy czy zaawansowany, tworząc kurs staram się wyczerpać w 100% dane zagadnienie w tym wypadku metody tworzenia dokumentacji w Revit. Zachęcam do zapoznania się z lekcjami przykładowymi kursu.

Darmową wersję programu Revit możecie znaleźć tutaj…
Jak pobrać i zainstalować Revit (video)… 

 

 

 

 

Autor kursu:

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

Certyfikat BIMv

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. Dokument w j. angielskim. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

Revit – dokumentacja

149,00 

Podobne Szkolenia

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto