16 osób bierze udział w kursie.

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Revit – bryła koncepcyjna

Naucz się jak modelować skomplikowane formy architektoniczne w najpopularniejszej aplikacji BIM – Revit.

Cena: 299,00 
    • (+ 45 zł )

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
zobacz więcej

Info

  • Długość 3 godziny
  • Poziom zaawansowany
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Bryła koncepcyjna (conceptual mass) w Revit.

Kurs porusza zagadnienie modelowania bryły koncepcyjnej. Jest to oddzielne środowisko projektowe, w którym możemy tworzyć złożone koncepcje architektoniczne. W kursie oprócz modelowania samych brył, wytłumaczone zostało również tworzenie paneli i modeli adaptacyjnych, oraz metody wykorzystanie bryły w projekcie.

Dla kogo?

Kurs dedykowany wszystkim użytkownikom programu Revit, tym początkującym jak i zaawansowanym, szczególnie osobom, które ukończyły już kurs z tworzenia rodzin (zobacz tutaj) i chciałyby zdobyć pełną wiedzę z zakresu tworzenia rodzin (families) w Revit.

Kurs skierowany jest głównie do architektów, oraz studentów kierunków architektura lub budownictwo, którzy mają za zadanie przygotowanie projektu architektonicznego na konkurs czy przedmiot zaliczeniowy.

Dlaczego warto ukończyć kurs?

Wiedza z zakresu tworzenia rodzin cechuje zaawansowanych użytkowników Revit i jest umiejętnością docenianą przez osoby poruszające się w kręgu technologii BIM.

Jeżeli chcesz tworzyć złożone i projekty architektoniczne oraz pochwalić się własną kreatywnością, to środowisko bryły koncepcyjnej w Revit jest do tego stworzone.

Kurs ten może więc być początkiem nowej ścieżki rozwoju zawodowego oraz sposobem na pozyskanie nowych zleceń, czy stanowiska pracy. Kurs może też pomóc w przygotowaniu portfolio projektanta. Szkolenie jest objęte opieką trenera Autodesk

✔ Dowiesz się jak modelować i parametryzować bryły
✔ Wykonasz przykładowy model lotniska
✔ Pokażę Ci jak modelować parametryczne panele dla ścian kurstynowych
✔ Jak radzić sobie z nowoczesnymi formami organicznymi w Revit
✔ Wytłumaczę jak przenieść koncepcję do środowiska projektu Revit
… dołączysz do grona zaawansowanych użytkowników programu Revit. Zagadnienie bryły koncepcyjnej wymagane jest na egzamienie Revit – professional. 

+Czytaj dalej

Autor kursu:

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

Certyfikat BIMv

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

Średnia ocena kursu: 5.00/5

Kurs Revit – bryła koncepcyjna

299,00 
    • (+ 45 zł )

Podobne Szkolenia

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto