17 osób bierze udział w kursie.

Revit – projekt koncepcyjny

Naucz się jak projektować skomplikowane formy architektoniczne w najpopularniejszej aplikacji BIM.

Bryła koncepcyjna
Zaawansowana paramteryzacja
Modelowanie bryłowe w projekcie
  • (+ 45 zł )

Średnia ocena kursu: (5.00/5)

Bryła koncepcyjna (conceptual mass) w Revit.

Kurs porusza zagadnienie modelowania bryły koncepcyjnej. Jest to oddzielne środowisko projektowe, w którym możemy tworzyć złożone koncepcje architektoniczne.

W kursie oprócz modelowania samych brył, wytłumaczone zostało również tworzenie paneli i modeli adaptacyjnych, oraz wykorzystanie bryły w projekcie.

Dla kogo?

Kurs dedykowany wszystkim użytkownikom programu Revit, tym początkującym jak i zaawansowanym, szczególnie osobom, które ukończyły już kurs z tworzenia rodzin (zobacz tutaj) i chciałyby zdobyć pełną wiedzę z zakresu tworzenia rodzin w Revit.

Kurs skierowany jest głównie do architektów, oraz studentów kierunków architektura lub budownictwo, którzy mają za zadanie przygotowanie projektu architektonicznego na konkurs czy przedmiot zaliczeniowy.

Dlaczego warto ukończyć kurs?

Wiedza z zakresu tworzenia rodzin cechuje zaawansowanych użytkowników Revit i jest umiejętnością docenianą przez osoby poruszające się w kręgu technologii BIM.

Jeżeli chcesz tworzyć złożone i projekty architektoniczne oraz pochwalić się własną kreatywnością, to środowisko bryły koncepcyjnej w Revit jest narzędziem do tego stworzonym.

Kurs ten może więc być początkiem nowej ścieżki rozwoju zawodowego oraz sposobem na pozyskanie nowych zleceń, czy stanowiska pracy. Kurs może też pomóc w przygotowaniu portfolio architektonicznego. Szkolenie jest objęte opieką trenera Autodesk

 • null

  Długość

  3 godziny

 • null

  Poziom

  Zaawans.

 • null

  Czas dostępu

  na zawsze

 • null

  Opieka trenerska

  kontakt z autorem kursu

 • null

  Prywatna grupa i forum

  tylko dla uczestników kursu. Jak to działa ?

 • null

  Certyfikat

  Oficjalny certyfikat Autodesk

Szymon Janczura

Jestem certyfikowanym szkoleniowcem programu Revit oraz freelancerem BIM. Już na studiach interesowałem się tematem BIM, prowadząc blog projektowanieBIM.pl. Studia ukończyłem w 2014 roku na kierunku budownictwo Politechniki Warszawskiej. Tematem mojej pracy inżynierskiej był Zintegrowany Proces Inwestycyjny na przykładzie budynku biurowego wraz z symulacją 4D. W 2016 roku założyłem portal BIMv.pl aby wraz zespołem szkoleniowców, wspólnymi siłami podnosić konkurencyjność inżynierów w Polsce.

Posiadam certyfikat z programu na poziomie Professional. Jestem autoryzowanym instruktorem programu Revit. Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem poprzez moje kursy.

Po ukończeniu tego kursu możesz otrzymać aż 2 certyfikaty!

Certyfikat Autodesk

Oficjalny certyfikat uznawany na całym świecie!

Wydawany przez autoryzowane centrum szkoleniowe.

Certyfikat może być w języku angielskim lub polskim. Certyfikat jest dokumentem docenianym przez pracodawców na całym świecie, dlatego jeśli jesteś studentem, lub osobą która chce podnieść wartość swojego CV, warto skorzystać z tej opcji zaznaczając dodatkowe pole podczas składania zamówienia.

Aby otrzymać ten certyfikat należy:

 1. Zaznaczyć opcję „Chce otrzymać certyfikat Autodesk podczas składania zamówienia”
 2. Ukończyć kurs oraz zaliczyć testy* do niego przypisane w ciągu 90 dni od daty rozpoczęcia kursu. *testy można poprawiać dowolną ilość razy, tylko od twojej determinacji zależy zdanie testów.

Certyfikat BIMv

Taki certyfikat otrzyma każdy uczestnik naszego kursu! Zawarte w nim informacje pokazują jakie umiejętność nabył uczestnik naszych szkoleń. Dokument taki możesz pokazać przyszłemu pracodawcy.

Aby go otrzymać, musisz zaliczyć wszystkie testy i lekcje znajdujące się w kursie.

Średnia ocena kursu: (5.00/5)

[course_clock_counter]

Moduły

Panele | Model adaptacyjny

Umiejętność modelowania paneli w bryle koncepcyjnej jest niezbędna aby móc mówić o bryłach koncepcyjnych. Panele to nic innego jak wszelkiego rodzaju przeszklenia / ściany kurtynowe, płyty. W tym module pokażę jak kreatywne jest to narzędzie.

Lekcje

Projekt przykładowy

Projekt przykładowy lotniska. W nim podsumowanie zdobytych dotychczas umiejętności oraz sztuczki zastosowane w trakcie modelowania. Zaimportujemy również bryłę do projektu i w nim zamienimy powierzchnie na komponenty Revit-a takie jak ściany, dachy i stropy. Pokażę również jak w szybki sposób modelować koncepcje wewnątrz projektu. Wykonamy na koniec prosta wizualizacje i prezentacje modelu.

Lekcje

©2019 BIMv All Rights Reserved

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account