12 osób bierze udział w kursie.

PROJEKT KONCEPCYJNY. MODELOWANIE BRYŁY (CONCEPTUAL MASS).

  • (+100 zł)

 • null

  3h nagrań video

  Doskonała jakość nagrań video HD oraz dźwięku,  30 lekcji.

 • null

  Nielimitowany dostęp

  Kupując kurs otrzymujesz do niego dostęp na zawsze gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko masz ochotę.

 • null

  Autoryzowany instruktor

  Autorem kursu jest doświadczony autoryzowany przez Autodesk trener oprogramowania Revit.

 • null

  Prywatne forum i grupa

  Każdy uczestnik kursu otrzymuje dostęp do prywatnej grupy i forum BIMv, gdzie może zadać pytania trenerowi.

 • null

  Certyfikacja

  Po ukończeniu tego kursu możesz otrzymać aż 2 certyfikaty!


Średnia ocena kursu:  (5.00/5)
Liczba recenzji: 1


Bryła koncepcyjna (conceptual mass) w Revit.

Kurs porusza zagadnienie modelowania bryły koncepcyjnej. Jest to oddzielne środowisko projektowe, w którym możemy tworzyć złożone koncepcje architektoniczne.

W kursie oprócz modelowania samych brył, wytłumaczone zostało również tworzenie paneli i modeli adaptacyjnych, oraz wykorzystanie bryły w projekcie.

Listę zagadnień oraz lekcje przykładowe znajdziesz tutaj

Kurs można wykonać na wersjach od Revit 2012, aż po wersję aktualną Revit 2019.

Dla kogo?

Kurs dedykowany wszystkim użytkownikom programu Revit, tym początkującym jak i zaawansowanym, szczególnie osobom, które ukończyły już kurs z tworzenia rodzin (zobacz tutaj)  i chciałyby zdobyć pełną wiedzę z zakresu tworzenia rodzin w Revit.

Kurs skierowany jest głównie do architektów, oraz studentów kierunków architektura lub budownictwo, którzy mają za zadanie przygotowanie projektu architektonicznego na konkurs czy przedmiot zaliczeniowy.

Kurs z certyfikacją Autodesk 

Dlaczego warto ukończyć kurs?

Wiedza z zakresu tworzenia rodzin cechuje zaawansowanych użytkowników Revit i jest umiejętnością docenianą przez osoby poruszające się w kręgu technologii BIM.

Jeżeli chcesz tworzyć złożone i projekty architektoniczne oraz pochwalić się własną kreatywnością, to środowisko bryły koncepcyjnej w Revit  jest narzędziem do tego stworzonym.  

Kurs ten może więc być początkiem nowej ścieżki rozwoju zawodowego oraz sposobem na pozyskanie nowych zleceń, czy stanowiska pracy. Kurs może też pomóc w przygotowaniu portfolio architektonicznego. Szkolenie jest objęte opieką trenera Autodesk

Bryła koncepcyjna
Zaawansowana paramteryzacja
Modelowanie bryłowe w projekcie

o autorze

Szymon Janczura

Jestem certyfikowanym szkoleniowcem programu Revit oraz freelancerem BIM. Już na studiach interesowałem się tematem BIM, prowadząc blog projektowanieBIM.pl. Studia ukończyłem w 2014 roku na kierunku budownictwo Politechniki Warszawskiej. Tematem mojej pracy inżynierskiej był Zintegrowany Proces Inwestycyjny na przykładzie budynku biurowego wraz z symulacją 4D. W 2016 roku założyłem portal BIMv.pl aby wraz zespołem szkoleniowców, wspólnymi siłami podnosić konkurencyjność inżynierów w Polsce.

Posiadam certyfikat z programu na poziomie Professional. Jestem autoryzowanym instruktorem programu Revit. Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem poprzez moje kursy.

Po ukończeniu tego kursu możesz otrzymać aż 2 certyfikaty!

Certyfikat Autodesk

Oficjalny certyfikat uznawany na całym świecie!

Wydawany przez autoryzowane centrum szkoleniowe.

Certyfikat może być w języku angielskim lub polskim. Certyfikat jest dokumentem docenianym przez pracodawców na całym świecie, dlatego jeśli jesteś studentem, lub osobą która chce podnieść wartość swojego CV, warto skorzystać z tej opcji zaznaczając dodatkowe pole podczas składania zamówienia.

Aby otrzymać ten certyfikat należy:

 1. Zaznaczyć opcję “Chce otrzymać certyfikat Autodesk podczas składania zamówienia”
 2. Ukończyć kurs oraz zaliczyć testy* do niego przypisane w ciągu 90 dni od daty rozpoczęcia kursu. *testy można poprawiać dowolną ilość razy, tylko od twojej determinacji zależy zdanie testów.

Zobacz jak wygląda ten certyfikat

Certyfikat BIMv

Taki certyfikat otrzyma każdy uczestnik naszego kursu! Zawarte w nim informacje pokazują jakie umiejętność nabył uczestnik naszych szkoleń. Dokument taki możesz pokazać przyszłemu pracodawcy.

Aby go otrzymać, musisz zaliczyć wszystkie testy i lekcje znajdujące się w kursie. 

Zobacz jak wygląda certyfikat BIMv

Lekcje kursu

Moduły

Panele | Model adaptacyjny

Umiejętność modelowania paneli w bryle koncepcyjnej jest niezbędna aby móc mówić o bryłach koncepcyjnych. Panele to nic innego jak wszelkiego rodzaju przeszklenia / ściany kurtynowe, płyty. W tym module pokażę jak kreatywne jest to narzędzie.

Lekcje

Projekt przykładowy

Projekt przykładowy lotniska. W nim podsumowanie zdobytych dotychczas umiejętności oraz sztuczki zastosowane w trakcie modelowania. Zaimportujemy również bryłę do projektu i w nim zamienimy powierzchnie na komponenty Revit-a takie jak ściany, dachy i stropy. Pokażę również jak w szybki sposób modelować koncepcje wewnątrz projektu. Wykonamy na koniec prosta wizualizacje i prezentacje modelu.

Lekcje

©2019 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

4268

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account