revit model belki porotherm

Revit – rodzina belki porotherm

uczniowie 71

Kurs z tworzenia parametrycznej rodziny belki Porotherm w stropie gęstożebrowym.

zaloguj się aby uzyskać dostęp do kursu
Załóż konto

Długość kursu: godz 29 min

Budownictwo jednorodzinne w Polsce bazuje na wyrobach ceramicznych oraz prefabrykowanych stropach gęstożebrowych. W katalogu Revit nie znajdziemy rodziny belki porotherm. W tym mini kursie pokazuje jak ją stworzyć krok po kroku bazując na danych pozyskanych ze strony producenta belki. Belka będzie cechowała się wysokim poziomem szczegółowości. Zadbamy zarówno o jej aspekt geometrii, połączenia ze stropem oraz o widok belki na przekroju.

Model zostanie wykonany w wersji Revit 2023.

Dla kogo?

Wymagana jest wiedza o programie Revit przynajmniej w stopniu podstawowym, szczególnie w kontekście czym są rodziny oraz parametry. Kurs sprawdzi się też jako uzupełnienie do pełnego kursu z tworzenia Rodzin.

Jak zapisać się na kurs?

Aby skorzystać z kursu należy mieć zarejestrowane konto na stronie bimv.pl/rejestracja  a następnie wybrać przycisk, Rozpocznij Kurs. Jeżeli posiadasz już konto BIMV – zaloguj się.

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

Cele kursu

  • utworzenie parametrycznej rodziny belki Porotherm
  • pokazanie praktycznego procesu tworzenia rodzin bazując na danych producenta
  • Oferta dla grup

    Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Lekcje i moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Długość 29 min.
  • Poziom średnio-zaawans.
  • Czas dostępu na zawsze

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©[current-year] BIMV.PL