revit wymiarowanie
revit wymiarowanie

Revit wymiarowanie

uczniowie 130

Wymiarowanie w programie Revit. Darmowy kurs od podstaw wymiarowania po zaawansowane ustawienia.

zaloguj się aby uzyskać dostęp do kursu
Załóż konto

Długość kursu: 0 godz 35 min

Co w kursie?

Wymiarowanie w programie Revit, jest bardzo intuicyjne, ale posiada też pewne niewidoczne na pierwszy rzut oka ustawienia które warto poznać. W szkoleniu objaśnione zostają wszystkie niuanse związane z tym procesem. Dowiesz się m.in jak edytować symbol linii wymiarowej, jak działa formuła EQ, symbol symetrii. Będziesz w stanie utworzyć własny styl wymiarowy dopasowany do twojego standardu dokumentacji.

Dla kogo?

Kurs przydatny dla każdej osoby, niezależnie od branży, korzystającej z oprogramowania Revit. Jeżeli chcesz tworzyć dokumentację w 100% w BIM, wymiarowanie jest jego istotną częścią.

Jak zapisać się na kurs?

Zarejestruj lub zaloguj się na stronie i kliknij przycisk u góry 'Zapisz się na kurs’. Od tej pory szkolenie znajdziesz w swoim profilu BIMV.

Jest to pierwszy moduł kursu Revit dokumentacja BIM, który możesz obejrzeć w 100% za darmo.

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

Po kursie

  • stworzysz własny dopasowany do twoich potrzeb styl wymiarowy
  • dowiesz się jak działają zaawansowane funkcje np. formuły EQ czy symetrii
  • Zrozumiesz jak działają wszystkie ustawienia wymiarów
  • Oferta dla grup

    Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Lekcje i moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Długość 35 min.
  • Poziom podstawowy
  • Czas dostępu na zawsze

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©[current-year] BIMV.PL