8 osób bierze udział w kursie.

Sketchup PRO niezbędnik użytkownika

Poznaj jedną z popularniejszych aplikacji do modelowania 3D – Sketchup PRO. Od podstaw po poziom zaawansowany.

Cena: 249,00 

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
zobacz więcej

Info

  • Długość 6 godz. 7 min.
  • Poziom od podstaw
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat imienny certyfikat BIMv

Wysłuchaj podcastu z autorem kursu:

SketchUp Pro Niezbednik użytkownika to kurs ,który odkryje przed Tobą świat trójwymiarowej grafiki z perspektywy jednego z najpopularniejszych programów na rynku. Chociaż na początku swoją popularność zyskiwał jako darmowa aplikacja dla majsterkowiczów, już dawno temu stał się narzędziem w rękach profesjonalistów. Zastosowanie znalazł w wielu dziecinach projektowania, jednak to architekci i projektanci wnętrz pokochali program najbardziej.

Kurs w bardzo przystępny sposób odkryje przed Tobą możliwości programu, zaczynając od pierwszego uruchomienia i konfiguracji. Przez tworzenie geometrii, zaczynając od mniej złożonych modeli stopniowo przechodząc do tych bardziej skomplikowanych. Nauczysz się sprawnego i wydajnego zarządzania projektami oraz ciekawych wizualnie sposobów na ich prezentację.

Niezbędnik użytkownika to aż 10 modułów, w każdym znajdują się tematycznie poukładane lekcje dodatkowo podzielone na mniejsze cześci. Merytoryka jest w całości omawiana na konkretnych przykładach popartych dodatkowymi ćwiczeniami praktycznymi. Na koniec każdej lekcji odpowiesz na kilka pytań kontrolnych ,które sprawdzą i pomogą utrwalić zdobytą wiedzę.

Kurs jest idealny dla osób rozpoczynających swoją przygodę z programem, średnio-zaawansowanych użytkowników, oraz tzw samouków chcących uzupełnić luki warsztatowe. Niezbędnik dosłownie buduje umiejętności obsługi programu, zaczynając od solidnego fundamentu ,stopniowo dokładając kolejne cegiełki wiedzy. Pomoże Ci osiągnąć bardzo wysoką wydajność ,ale przede wszystkim przygotuje Cię do samodzielnej dalszej pracy z programem.

Nie trać czasu na zastanawianie się jak, co i dlaczego. W trakcie 6 godzin kursu, Niezbędnik zrobi z Ciebie zawodowca. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników programu SketchUp!

+Czytaj dalej

Autor kursu:

Tomasz Warzecha

3D interior designer

Tomasz Warzecha

3D interior designer

Zaczynałem jako pasjonat modelując skate parki a pierwszą pracę podjąłem w firmie dla której projektowałem tego typu obiekty. Modele 3d powstawały oczywiście w SketchUp’ie. Od samego początku prezentacja projektu była dla mnie czymś więcej i w krótkim czasie przerodziła się w pasję do tworzenia wizualizacji. Pierwszym zastosowanym zestawem narzędzi był SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Tak rozpoczęła się moja przygoda z trójwymiarową grafiką. W roku 2011 przeprowadziłem pierwsze szkolenie, które pociągnęło za sobą następne. W międzyczasie współtworzyłem różnego rodzaju materiały dydaktyczne. Jest również autorem popularnej serii tutoriali poświęconych pracy w/w programach.

Certyfikat BIMv

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. Dokument w j. angielskim. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

Sketchup PRO – niezbędnik użytkownika

249,00 

Podobne Szkolenia

Szukasz dostawcy licencji oprogramowania Autodesk® / Trimble® dla swojej firmy? Zapoznaj się z ofertą...

2014 - ©2020 BIMV.PL

Skontaktuj się

Wyślij nam wiadomość, a my postaramy się na nią szybko odpowiedzieć. Możesz też zadzwonić na nr. 729675678

Wysyłanie
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto