Sketchup PRO niezbędnik użytkownika

uczniowie 37
średnia ocena 5.00/5

Kurs wycofany ze sprzedaży.

Kurs z certyfikatem BIMV

Kurs wycofany ze sprzedaży.

———-

Co znajduje się w kursie?

Kurs online SketchUp Pro – niezbędnik użytkownika odkryje przed Tobą świat trójwymiarowej grafiki z perspektywy jednego z najpopularniejszych programów na rynku do koncepcji architektonicznych 3D i projektów wnętrz.

Szkolenie w bardzo przystępny sposób pokaże możliwości programu Sketchup, zaczynając od pierwszego uruchomienia i konfiguracji. W kolejnych lekcjach nauczysz się zasad tworzenia geometrii, stopniowo przechodząc od prostych modeli do tych bardziej złożonych. Dowiesz się, jak sprawnie i wydajnie zarządzać projektami oraz poznasz sposoby na ciekawą i atrakcyjną wizualnie prezentację modeli. Omawiam też, z jakich wtyczek korzystam w swojej codziennej pracy, tak aby poszerzać funkcjonalność bazową programu.

Niezbędnik użytkownika to aż 10 modułów, w każdym znajdują się tematycznie pogrupowane lekcje, co pozwoli ci na stopniowe przyswajanie wiedzy i powrót w przyszłości do wybranych zagadnień. Merytoryka jest w całości omawiana na konkretnych przykładach, popartych dodatkowymi ćwiczeniami praktycznymi oraz testami.

Dlaczego warto ukończyć kurs Sketchup PRO?

Jeżeli chcesz tworzyć realistyczne wizualizacje budynków, musisz najpierw posiąść umiejętność modelowania 3D w programie Sketchup. V-Ray to jedynie nakładka na program i drugi krok w tworzeniu renderingów. Pierwszym etapem jest zawsze dobre i szczegółowe opracowanie modelu budynku / wnętrza.

Bez umiejętności obsługi programu Sketchup PRO jest to niemożliwe. Kurs Sketchup PRO – niezbędnik użytkownika dosłownie buduje Twoje umiejętności w pracy z programem, zaczynając od solidnego fundamentu ,stopniowo dokładając kolejne cegiełki wiedzy. Pomoże Ci osiągnąć bardzo wysoką wydajność, ale przede wszystkim przygotuje Cię do samodzielnej dalszej pracy.

Dla kogo kurs Sketchup PRO ?

Kurs jest idealny dla osób rozpoczynających naukę programu. Szkolenie dedykowane jest głównie architektom i studentom kierunków pokrewnych, również tym średnio-zaawansowanym, którzy posiadają już pewne podstawy w pracy z programem Sketchup. Kurs ten pozwoli Ci uzupełnić pewne luki warsztatowe oraz odkryje nieznane Ci funkcjonalności. Szkolenie sprawdzi się też w przypadku tzw. samouków, czy osób które chciałyby wejść w świat grafiki 3D.

FAQ:

Gdzie mogę pobrać program Sketchup PRO na potrzeby szkolenia?
zobacz tutaj i pobierz 30 dniowy trial.

+Czytaj dalej
Tomasz Warzecha

3D interior designer

Zaczynałem jako pasjonat modelując skate parki a pierwszą pracę podjąłem w firmie dla której projektowałem tego typu obiekty. Modele 3d powstawały oczywiście w SketchUp’ie. Od samego początku prezentacja projektu była dla mnie czymś więcej i w krótkim czasie przerodziła się w pasję do tworzenia wizualizacji. Pierwszym zastosowanym zestawem narzędzi był SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Tak rozpoczęła się moja przygoda z trójwymiarową grafiką. W roku 2011 przeprowadziłem pierwsze szkolenie, które pociągnęło za sobą następne. W międzyczasie współtworzyłem różnego rodzaju materiały dydaktyczne. Jest również autorem popularnej serii tutoriali poświęconych pracy w/w programach.

Certyfikat BIMV

Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko.

5.00/5
  • Skorzystaj z dofinansowania do szkoleń. Zwrot kosztów do 80%! Zobacz nasze szkolenie w bazie usług rozwojowych. Dowiedz się więcej
  • Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
zobacz więcej
  • Długość 6 godz. 7 min.
  • Poziom podstawowy
  • Czas dostępu na zawsze
  • Opieka trenerska kontakt z autorem kursu
  • Prywatna grupa i forum kursu tylko dla uczestników kursu
  • Certyfikat BIMv

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©2022 BIMV.PL

 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto

}