868 osób bierze udział w kursie.

pamiętaj aby się zalogować jeśli jesteś już zapisany/a na ten kurs.

Rysunek techniczny maszynowy – podstawy

 

Liczba lekcji: 9

Poziom zaawansowania:  Podstawowy

Czas dostępu do kursu: wieczysty

Zakres: Dzięki kursowi poznasz podstawy rysunku technicznego. Dowiesz się jakie są stosowane formaty arkuszy, jak należy rzutować oraz tworzyć przekroje. Zapoznasz się z wieloma przykładami, które pomogą Ci zrozumieć zasady rysunku technicznego.

Dla kogo jest przeznaczony: Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają naukę w technikum lub na uczelni wyższej o profilu technicznym.

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Jest to świetny początek przygody z rysunkiem technicznym. Liczne przykłady oraz wizualizacje 3D pomogą Ci w zrozumieniu podstawowych zasad. Jest to świetne uzupełnienie pierwszych wykładów dotyczących grafiki inżynierskiej.

Masz pytania dotyczące kursu? Zapoznaj się z naszym FAQ lub skontaktuj się z nami

Nazywam się Michał Nowakowski i jestem konstruktorem urządzeń ciśnieniowych. Magister inżynier – Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv.pl.

Szczegóły na Linkedin

Opinie o kursach autora:

Lekcje Kursu

©2018 BIMv All Rights Reserved

BIMv - Społeczność

 

4121

lub

Logowanie

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account