rysunek techniczny mechaniczny
rysunek techniczny mechaniczny

Kurs Rysunek techniczny maszynowy – podstawy

uczniowie 1836

Darmowy kurs o rysunku technicznym dla mechaników.

or log in to view this course.
Register

Zakres kursu Rysunek Techniczny

Dzięki kursowi poznasz podstawy rysunku technicznego. Dowiesz się jakie są stosowane formaty arkuszy, jak należy rzutować oraz tworzyć przekroje. Zapoznasz się z wieloma przykładami, które pomogą Ci zrozumieć zasady rysunku technicznego.

Dla kogo?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają naukę w technikum lub na uczelni wyższej o profilu technicznym.

Dlaczego warto obejrzeć kurs z rysunku technicznego?

Jest to świetny początek przygody z rysunkiem technicznym. Liczne przykłady oraz wizualizacje 3D pomogą Ci w zrozumieniu podstawowych zasad. Jest to świetne uzupełnienie pierwszych wykładów dotyczących grafiki inżynierskiej.

Michał Nowakowski

konstruktor

Z wykształcenia mgr. inż. Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Konstruktor urządzeń ciśnieniowych.
Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv. Zdobyta wiedza opierają się na doświadczeniu i praktyce w zawodzie inżyniera. Obecnie prowadzę firmę Nowakowski Engineering.

  • Skorzystaj z dofinansowania do szkoleń. Zwrot kosztów do 80%! Zobacz nasze szkolenie w bazie usług rozwojowych. Dowiedz się więcej
  • Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Poziom podstawowy
  • Czas dostępu na zawsze

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©[current-year] BIMV.PL

 
}