rysunek techniczny mechaniczny
rysunek techniczny mechaniczny

Rysunek techniczny maszynowy – podstawy

uczniowie 1924

Darmowy kurs o rysunku technicznym dla mechaników.

or log in to view this course.
Register

Długość kursu: godz min

Zakres kursu Rysunek Techniczny

Dzięki kursowi poznasz podstawy rysunku technicznego. Dowiesz się jakie są stosowane formaty arkuszy, jak należy rzutować oraz tworzyć przekroje. Zapoznasz się z wieloma przykładami, które pomogą Ci zrozumieć zasady rysunku technicznego.

Dla kogo?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają naukę w technikum lub na uczelni wyższej o profilu technicznym.

Dlaczego warto obejrzeć kurs z rysunku technicznego?

Jest to świetny początek przygody z rysunkiem technicznym. Liczne przykłady oraz wizualizacje 3D pomogą Ci w zrozumieniu podstawowych zasad. Jest to świetne uzupełnienie pierwszych wykładów dotyczących grafiki inżynierskiej.

Michał Nowakowski

konstruktor

Z wykształcenia mgr. inż. Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Konstruktor urządzeń ciśnieniowych.
Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv. Zdobyta wiedza opierają się na doświadczeniu i praktyce w zawodzie inżyniera. Obecnie prowadzę firmę Nowakowski Engineering.

  • Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Lekcje i moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Poziom podstawowy
  • Czas dostępu na zawsze

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©[current-year] BIMV.PL