inventor część model

Inventor – darmowy kurs dla początkujących

uczniowie 401

Wykonamy prosty model 3D w programie Inventor a następnie na jego podstawie rysunek wykonawczy wraz z przekrojem. Stworzymy prosty zespół a także rysunek tego zespołu.

zaloguj się aby uzyskać dostęp do kursu
Załóż konto

Długość kursu: godz min

Zapisz się na darmowy kurs Inventor od podstaw. Aby z niego skorzystać wystarczy zarejestrować się na naszej stronie i kliknąć przycisk na górze obok odtwarzacza video.

Co znajdziesz w darmowym kursie Inventor?

Zastanawiasz się skąd pobrać i co zrobić gdy pierwszy raz uruchomisz program Autodesk Inventor? W tym kursie postaramy dać Ci kilka cennych wskazówek, które pomogą Ci na dalszym etapie nauki. Wykonamy prosty model 3d a następnie na jego podstawie rysunek wykonawczy wraz z przekrojem. Stworzymy prosty zespół i także rysunek tego zespołu.  W moim szkoleniu Inventor poznasz jakie są najważniejsze środowiska w programie i jak się między nimi poruszać. Będzie to solidna podstawa do dalszej nauki. Pełną listę zagadnień znajdziesz na liście lekcji w sekcji niżej.

Jeżeli chcesz dokładnie poznać program Inventor. Zobacz kursy podstawowy i zaawansowany. 

Warto abyś zapoznał się też z naszym artykułem na blogu. ’6 skutecznych wskazówek dla początkujących użytkowników Autodesk Inventor’

Dla kogo?

Kurs Inventor dedykowany osobom, które chcą w szybki sposób wdrożyć się w podstawy oprogramowania Inventor i 'zrozumieć’ mechanizmy i sposób myślenia programu. Jeżeli chcesz poszerzyć też swoją wiedzę z zakresu rysunku technicznego, zapraszamy na nasz darmowy kurs Rysunek Techniczny / Maszynowy od podstaw. 

Jak skorzystać z kursu i skąd wziąć oprogramowanie Inventor?

Załóż konto BIMV lub zaloguj się na stronie, a następnie kliknij przycisk Zapisz się widoczny u góry ekranu.

Gdzie mogę pobrać program Inventor?
-jeżeli jesteś studentem poszukaj programu tutaj,
-jeżeli ukończyłeś(aś) już studia skorzystaj z wersji 30-dniowej. Znajdziesz ją tutaj.

+Czytaj dalej
Michał Nowakowski

konstruktor

Z wykształcenia mgr. inż. Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Konstruktor urządzeń ciśnieniowych.
Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv. Zdobyta wiedza opierają się na doświadczeniu i praktyce w zawodzie inżyniera. Obecnie prowadzę firmę Nowakowski Engineering.

  • Oferta dla grup

    Prowadzisz firmę i chcesz zdalnie przeszkolić swoich pracowników? Reprezentujesz koło naukowe lub organizację studencką? Zobacz ofertę skierowaną do grup. Dowiedz się więcej

Lekcje i moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Poziom podstawowy
  • Czas dostępu na zawsze

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©[current-year] BIMV.PL