Inventor - darmowy poradnik dla początkujących - BIMv

Inventor – darmowy poradnik dla początkujących

uczniowie 255

Wykonamy prosty model 3d a następnie na jego podstawie rysunek wykonawczy wraz z przekrojem. Stworzymy prosty zespół i także rysunek tego zespołu.

pamiętaj aby się zalogować jeśli jesteś już zapisany/a na ten kurs.
ZAPISZ SIĘ NA KURS!

Zastanawiasz się co zrobić gdy musisz pierwszy raz uruchomić program Autodesk Inventor? W tym kursie dowiesz się jak zacząć.

Wykonamy prosty model 3d a następnie na jego podstawie rysunek wykonawczy wraz z przekrojem. Stworzymy prosty zespół i także rysunek tego zespołu.

W szkoleniu poznasz jakie są najważniejsze środowiska w programie i jak się między nimi poruszać. Będzie to solidna podstawa do dalszej nauki.

Jeżeli chcesz dokładnie poznać program Inventor. Zobacz kursy podstawowy i zaawansowany. 

Michał Nowakowski

konstruktor

Z wykształcenia mgr. inż. Mechanika i budowa maszyn – specjalizacja: maszyny i urządzenia przemysłowe. Konstruktor urządzeń ciśnieniowych.
Odkąd pierwszy raz zetknąłem się z oprogramowaniem CAD wiedziałem, że stanie się moją pasją. Kilka lat później utworzyłem kanał na YouTube poświęcony oprogramowaniu Autodesk Inventor, który rozwinął moje umiejętności i dzięki któremu rozpocząłem współpracę z BIMv. Zdobyta wiedza opierają się na doświadczeniu i praktyce w zawodzie inżyniera. Obecnie prowadzę firmę Nowakowski Engineering.

Moduły

0 lekcji Zwiń listę lekcji
  • Poziom podstawowy
  • Czas dostępu na zawsze

Poznaj ofertę dla firm i grupPrzeszkól swoich pracowników i rozwiń firmę! Poznaj zalety zdalnych szkoleń.

Zobacz ofertę i zniżki

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©2021 BIMV.PL

   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto

}