sketchup budynek model

Data premiery:

  • 04 dni
  • 03 godzin
  • 37 minut
  • 11 sekund

Sketchup Advanced Architecture

Kurs z certyfikatem BIMV

Poznaj narzędzia do zaawansowanej pracy w Sketchup

Jedyne i pierwsze w Polsce tak zaawansowane szkolenie z programu Sketchup dla architektów. Poznaj wtyczki i rozszerzenia do programu, które znacznie przyśpieszą pracę i umożliwią Ci modelowanie form, które są niedostępne przy standardowej palecie narzędzi.

Sketchup Advanced Architecture. Co w kursie?

Tytuł szkolenia definiuje zarówno tematykę, jak i grupę odbiorców kursu. Poznasz w nim zaawansowane rozwiązania modelarskie dla architektów oraz metody generowania form organicznych, przydatnych we współczesnych koncepcjach budynków i projektach architektonicznych.  Jeśli mówimy o skomplikowanych bryłach, to nie obędzie się bez dodatkowych wtyczek. To właśnie one oraz ich ilość powodują, że program Sketchup jest tak potężny i pozwala nam przenieść na ekran komputera każdą wizję projektanta.

Kluczowa jest oczywiście wiedza, z jakiej wtyczki skorzystać oraz skorzystać oraz jakie jest jej domyślne przeznaczenie, tak aby efektywnie wykorzystać jej potencjał przy tworzeniu danego kształtu. Kombinacji tworzenia geometrii w programie Sketchup jest tysiące. Sztuką jest dobranie takich narzędzi Sketchup, aby zrobić to poprawnie i szybko.  Z tą właśnie myślą powstało to szkolenie, które bazuje zarówno na darmowych, jak i płatnych wtyczkach.

Tematyka poruszana w lekcjach jest bardzo szeroka. Omawiane wtyczki przydadzą Ci się w codziennej pracy projektanta oraz w sytuacjach wyjątkowych, gdy jakiś wymagający kształt wymaga nieszablonowego podejścia.

Szkolenie składa się z dwóch części:

Cześć pierwsza to opis poszczególnych wtyczek. Przyjrzymy się każdej z nich i sprawdzimy, do czego służą poszczególne ich funkcje. Pokażemy wam, w jakich sytuacjach i kiedy należy zastosowań konkretne narzędzie na praktycznym przykładzie.

Druga cześć to praktyka i budowanie brył budynków od początku. Zaczniemy od prostych form, aby potem przejść do bardziej zaawansowanych kształtów, gdzie wymagana będzie kombinacja kilku wtyczek, aby uzyskać finalny efekt.

Filip Gorzka

3D Designer

Specjalista w modelowaniu powierzchniowym oraz renderingu, absolwent Politechniki Łódzkiej i Rzeszowskiej. Od kilku lat pracuje w przemyśle motoryzacyjnym oraz jako freelancer przy projektach związanych z renderingami i postprodukcją.

Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. W swoich szkoleniach pokazuje, że programy komputerowe to narzędzia, które powinno być wykorzystane tak, aby w jak największym stopniu odciążały projektanta. Pozwolić ma to na spędzenie więcej czasu nad pracą twórczą i tworzeniu czyli tym co w projektowaniu najpiękniejsze.

  • poznaj zaawansowane funkcje wtyczek
  • naucz się jak tworzyć zaawansowane formy organiczne
  • modeluj niesamowite formy architektoniczne w efektywny sposób
  • jedyne tak zaawansowane szkolenie z programu Sketchup w Polsce
  • ciesz się nielimotowanym czasowo dostępem do szkolenia
  • ponad 7 godzin nagrań video

Dołącz do zespołu BIMv. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą a przy okazji generować pasywny przychód, napisz do nas.

Zostań instruktorem BIMV

2016 - ©2022 BIMV.PL

 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Załóż konto

}