O patologiach polskiego rynku budowlanego porozmawiam dziś z założycielem funpage-a „Patodeweloperka”- Andrzejem Wisłockim.

Poruszymy temat cen mieszkań. Odpowiemy na pytanie czy rzeczywiście mamy najgorzej oraz czym właściwie jest „patodeweloperka”? Co to stan deweloperski? Gość udzieli też porad na co należy zwrócić uwagę przy zakupie / odbiorze mieszkania.

Linki z odcinka:
Funpage gościa odcinka:
https://www.facebook.com/Patodeweloper

Słuchaj wszystkich odcinków podcastu inżyniera:

Znajdziesz nas też nas na najpopularniejszych platformach podcastowych
Spotify: LINK
Google Podcast: http://bit.ly/podcast_inz_google
Youtube: https://youtube.com/playlist

Szymon Janczura

Revit & BIM Specialist

Od początku studiów temat BIM i Revit był moją pasją. Już wtedy zacząłem prowadzić jeden z pierwszych blogów o tej tematyce  (projektowaniebim.pl) oraz kanał youtube, na którym publikowałem jedne z pierwszych tutorialów z programu Revit w Polsce. Platformę BIMv.pl założyłem w 2016 roku. Lubię dzielić się wiedzą, którą zdobyłem w trakcie licznych spotkań z projektantami. Posiadam status autoryzowanego trenera Revit oraz certyfikaty na poziomie professional z modułów Revit Architecture i Structure (sprawdź tutaj). Na co dzień pracuję jako freelancer BIM. Mam za sobą współpracę z firmami w Polsce jak i za granicą. O jakości moich kursów mogą świadczyć liczne pozytywne opinie.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

2016 - ©[current-year] BIMV.PL